access bars noktaları

Access Bars
Terapileri

Prana Complex Access Bars terapisi ile korku, negatiflik, yargı ve ön yargılarınızdan kurtulmanızı sağlar. 32 nokta işlemi ile gerçekleştirilen bars yöntemi ile beyin performansınız düzenlenir ve bireyin kendini daha iyi hissetmesi sağlanır. Bars tekniğinin bilinen bir çok faydası vardır. Bu faydalardan bazıları kendini iyi hissetme, özgürleşme, önyargılardan kurtulma, kötü düşüncelerden temizlenme, beyin frekanslarının düzenlenmesi, genetik hastalıkların tespiti, psikolojik travmaların aşılması, bağışıklık sistemindeki yükün azalması, acının azalması, kronik rahatsızların daha kolay aşılması, belirgin neşe ve mutluluk artışıdır.
1. Güvenilirdir
Access Bars terapileri Dünya'nın dört bir köşesinde binlerce tesiste uygulanan güvenilir bir yöntemdir.
2. Zararsızdır
Bars yönteminin bilinen hiç bir zararı yoktur.
3. Anında Tepki Verir
Access bars yöntemi işlem sonrası anında etki gösteren bir tekniktir.
4. 10 Seansa Kadar Sürebilir
Bireyin durumuna göre Access Bars metodunu Prana Complex 10.seansa kadar kullanır.

Access Bars
Nasıl Uygulanır?

Access Bars alternatif tıp yöntemlerinden biridir. Hedefinde fiziki ve bilinçsel bir şifa vardır. Bu yöntemde bireyin başında bulunan 32 noktanın enerjisel etkileri üzerine odaklanılır. Bu noktalardan her biri diğerinden farklı frekanslara sahiptir. Vücudumuzun her köşesine bağlantılı olan bu 32 nokta, bünyesinde bugüne kadar biriktirdiğiniz tüm fikir ve düşünceleri barındırır. Bu noktaların profesyonel ellerle teması ile dinamik bir değişim elde edilir.
Bilinçaltınızda bulunan bir çok olay barsların çalıştırılması ile etkiye maruz kalır ve olumlu sonuçlar elde edilir.

Bizi Ziyaret Edin

Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
Adres
2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
Telefon
0(312) 911 17 92
Email
info@pranacomplex.com