biorezonans merkezi ankara

Ankara'nın Biorezonans
Merkezi

Prana Complex Ankara’da biorezonans hizmetleri sunarak sizleri bioenerji ile tanıştırıyor. Bir çok alanda kullanılan bu teknoloji ile hayatınızda büyük değişiklikler elde edebilirsiniz. Sigara bırakma, alkol bırakma, madde bağımlılığı, hızlı kilo verme, iştah dengeleme ve kronik ağrı terapilerinde kalıcı çözüm bioenerji teknolojisindedir. Ankara Çayyolu bölgesinde bulunan Prana Complex bu hizmetleri profesyonel kadrosu ile sizlere sunar.

Ankara Biorezonans
Fiyatları

Biorezonans terapileri her ne kadar günümüzün son teknoloji hizmetleri olsa da kesenizi yormayacak fiyatlarla sunulur. Ankara’da biorezonans terapi fiyatları neredeyse bir akşam yemeği bedeli kadardır. Sigara, alkol ve benzeri kötü alışkanlıklarınıza ödediğiniz bedeller ile kıyaslanamayacak kadar uygun fiyatlıdır. Bu hususta bilgi almak için çağrı merkezimizi arayıp sağlık danışmanımız ile iletişim kurabilirsiniz.

Biorezonansı
Kullandığımız Alanlar

Prana Complex Ankara biorezonans merkezleri arasından son teknoloji biorezonans cihazları ve uzman eğitimli personel kadrosu ile ayrışır. Sunmuş olduğumuz sigara bırakma, alkol bırakma, uyuşturucu bağımlılığı terapileri, iştah azaltma ve hızlı kilo verme seansları ile her yıl yüz binlerce kişinin hayatına dokunuruz.

Prana Complex’in vermiş olduğu hizmetler arasında sağlığınıza zarar verecek hiç bir yöntem bulunmaz. Önceliğimiz daima sağlığınızdır.

Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sigara Bırakma

Biorezonans teknolojisi ile sigarayı sizlere bıraktırabiliriz. Üstelik sağlığınıza hiç bir olumsuz etkisi olmadan.

Alkol Bırakma

Alkol bağımlılığınıza biorezonans tedavileri ile son verebilirsiniz. Tek seansta bile kalıcı etkiye ulaşmanız mümkün.

Hızlı Kilo Verme

Biorezonans frekansları hızlı kilo verme terapilerinde kullanılır. Alacağınız tek bir seans bile yiyeceklere olan ilginizi azaltır.

Madde Bağımlılığı Tedavisi

Mucize bioenerji yöntemi ile madde bağımlılığı tedavisinde inanılmaz yol alırsınız. Bırakma isteğini içinizde hissedeceksiniz.

İştah Azaltma

Biorezonans sağlık sektörünün şikayet almayan nadir yöntemlerinden biridir. İştah dengeleme seansları ile şaşırtıcı etkiler yaratabilir.

Kronik Ağrı Terapileri

Nedenini çözemediğiniz ağrılarınızda biorezonans inanılmaz etkiler yaratabilir. Kronik ağrı ve rahatsızlıklarınızda mutlaka denenmesi gereken yöntemlerden biridir.

Kilo Alma Terapileri

Kilo alamıyor musunuz? Biorezonans terapileri ideal kilonuza ulaşabilmeniz için kilo gerekli iştah dengesini sağlar. Bu sayede ideal kilonuza kavuşursunuz.

Biorezonansın Faydaları

Sigara Bırakmanızda En Etkili Yöntemdir.
Alkolü Tek Seansta Bırakabilirsiniz.
Uyuşturucudan Kurtuluş Yolunuz Olabilir.
Hızlı ve Sağlıklı Kilo Vermenizi Sağlar.
İştah Dengeleme Terapileri ile Dengede Kalabilirsiniz.
Çözülemeyen Kronik Ağrılarınızda Kalıcı Çözümler Üretir.
Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirir.
Tüm Bunları Yaparken Günlük Hayatınıza Olumsuz Etkileri Olmaz

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com