balıkesir biorezonans

Balıkesir Biorezonans
Merkezi

Günümüzde zararlı alışkanlıkları bırakmak kolay olmasa da, Prana Complex ile Balıkesir bioreozonans hizmeti sayesinde oldukça kolay bir hal alıyor. Rezonans terapi fiyatları ile de diğer yöntemlere göre maliyeti düşük ve etkisi kalıcı olduğu için en çok tercih edilen terapiler ile öne çıkmaktadır. Özellikle sigara bırakma ve kilo verme oranlarına baktığımızda açık ara en etkili terapi olduğu görülmektedir.
Balıkesir'de bioenerjinin gücü hissedilmeye başlandı bile. Mucize terapi biorezonans sayesinde zararlı alışkanlıklarınızı bırakın ve sağlık bir vücut elde edin.

Biorezonans
Nedir?

Vücudumuzda bulunan her şeyin bir frekansı vardır. Bu frekansların düzenli olması sağlıklı olduğumuz anlamına gelmektedir. Özellikle frekanslardaki artış ve azalış dengeyi bozmakta ve sorunların kaynağını oluşturmaktadır. Biorezonans terapisi, biorezonans cihazı ile maddelerin frekansı alınarak bir karşı frekans uygulama oluşturma ile vücuda titreşimler yollayarak frekans düzeltme yöntemidir.

Biorezonans
Zararı Var Mı?

Mucize terapi biorezonans, zararları olmayan doğal bir yöntemdir. Kimyasal bir madde içermediğinden gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Özellikle bağışıklık sistemini güçlendirdiği için vücuda olan yararları saymakla bitmez. Tüm dünyada bir çok hastalık için kullanılan terapinin bugüne kadar bir yan etkisi görülmemiştir.
Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sigara Bırakma

Balıkesir sigara bırakma merkezi ile bağımlılığınızı bırakın.

Alkol Bırakma

Prana Complex sayesinde alkol bağımlılığına kalıcı olarak ve tek seansta dur deyin.

Hızlı Kilo Verme

Zayıflamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Diyetsiz ve sporsuz olur mu? demeyin!

Madde Bağımlılığı Tedavisi

Madde kullanımını bırakmak bir seansta mümkün. Yeter ki karar verin.

İştah Dengeleme

İştah problemleri Balıkesir için ortadan kalkıyor. Bioenerji ile iştah dengeleme seanslarımıza katılın.

Kronik Ağrı Terapileri

Kronikleşen ağrılar biorezonans terapisi ile tarihe karışıyor. Ağrılarınıza katlanmak zorunda değilsiniz.

Kilo Alma Terapileri

Balıkesir kilo alma merkezi olarak da hizmet veren Prana Complex'ten randevu alabilirsiniz.

Biorezonans
Seans Ücreti Ne Kadar?

Etkisi büyük maliyeti düşük bir terapi çeşidi olan biorezonans ile hemen tanışmalısınız. Fiyatlarımız uygulanacak terapi çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Sigara, alkol ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak tek seansta mümkünken kilo verme, kronik ağrı terapileri bir kaç seans sürmektedir.

Bizi Ziyaret Edin

Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
Adres
2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
Telefon
0(312) 911 17 92
Email
info@pranacomplex.com