bartın biorezonans

Bartın Biorezonans
Merkezi

Prana Complex ile Bartın biorezonans merkezi hizmete açılmıştır. Peki, biorezonans nedir? diye sorulacak olursa bir tamamlayıcı tıp veya alternatif tıp yöntemi denilebilir. İnsan vücudunda bulunan frekansların biorezonans cihazı sayesinde ölçülmesi ile bir karşı frekans oluşturup tekrar insan vücuduna gönderme mantığı ile çalışır. Özellikle biorezonans sigara bırakma yorumları ile en ilgi gören terapilerdendir.
Bartın biorezonans merkezi sizleri zararlı alışkanlıklarınızdan uzaklaştırırken bünyenizi de güçlendirecek terapiler uygulamaktadır. Biorezonans sayesinde hızlı ve kolay kilo verebilir, sigara, alkol ve madde kullanımını bırakabilir, alerji ve kronik ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bartın Biorezonans
Fiyatları

Mucize terapi biorezonansın fiyatları seans başı olarak ücretlendirilmektedir. Alacağınız terapi çeşidine göre farklılık gösterecek biorezonans seanslarının süreside burada etkili olmaktadır. Örneğin sigara bırakma, alkol bırakma gibi terapiler tek seansta bitebilmekte iken hızlı kilo verme seansları bir kaç seanstan oluşur. Tamamen vücudunuzun ihtiyacına göre belirlenen terapilerimiz maksimum fayda alacağınız şekilde oluşturulmaktadır.

Biorezonansın
Faydaları

Dünya çapında bir terapi olan biorezonans alerjik hastalıklar dahil 400 e yakın rahatsızlığa çare olmaktadır. Şuanda kronik ağrı tedavilerinde, iştah arttırma ve iştah azaltmada, zararlı alışkanlıklardan kurtulmada ve kilo verme gibi bir çok alanda doğrudan etkilidir. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirerek muhtemel rahatsızlıklarında önüne geçilmesi bu terapinin önemini daha da arttırmaktadır.
Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sigara Bırakma

Prana Complex sigara bırakma konusunda son zamanların en çok konuşulan kuruluşu olmaya devam ediyor. Bioenerjinin güvünü hemen görün.

Alkol Bırakma

Biorezonans sayesinde alkolden kurtulmak artık tek seansta gerçekleşiyor. Bartın'a mucize getiren bu terapiyi hemen görmelisiniz.

Hızlı Kilo Verme

Diyet yapmadan spor yapmadan kolayca kilo vermek istiyorum diyenlere biorezonans ile bunun mümkün olduğunu gösteriyoruz.

Madde Bağımlılığı Tedavisi

Prana Complex uyuşturucu madde kullanımını sona erdiren mucize terapisi ile tek seansta madde bağımlılığına son verin.

İştah Dengeleme

Biorezonans ile iştahınızı arttırabilir ve azaltabilirsiniz. Yiyeceklerin frekanslarına olan ihtiyacınızı düzenleyip terapilerimizden faydalanın.

Kronik Ağrı Terapileri

Peşinizi bırakmayan kronik ağrılara artık son verelim. Bir kaç seansta sıhhat bulmak sizin elinizde.

Kilo Alma Terapileri

Bartın'da kilo alma merkezi olarak hizmet veren Prana Complex ile hemen kilo alma seanslarına katılabilirsiniz.

Biorezonans
Yan Etkisi Var Mı?

Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemi olan biorezonansın hiç bir yan etkisi ve zararı yoktur. Titreşim gönderme işleminde hiçbir kimyasal kullanılmaz ve tamamen doğal bir terapi çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle biorezonans terapisi 90 ülkede aktif olarak uygulanan en çok terapilerin başında yer almaktadır.

Bizi Ziyaret Edin

Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
Adres
2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
Telefon
0(312) 911 17 92
Email
info@pranacomplex.com