bayburt biorezonans

Bayburt Biorezonans
Merkezi

Artık Bayburt'tayız ve Bayburt bioreozonans merkezi hizmetimizle sizleri zararlı alışkanlıklardan kurtarıp sağlıklı bir yaşam koşullarına adapte ediyoruz. Uyuşturucu, alkol ve sigara bağımlılığında yüzde 90'a yakın başarı elde ettik. Her geçen gün büyüme sağlayan Prana Complex mucize terapi biorezonans ile dertlerinize derman oluyor.
Bayburt'ta kilo vermek, kronik ağrılarından kurtulmak ve zararlı alışkanlıklarını bırakmak isteyenlere özel terapimiz vasıtasıyla hedeflerine kısa zamanda ulaştırıyoruz.

Biorezonans
Kimler Kullanabilir?

Alternatif tıp yöntemi olan biorezonans sadece uzman terapistler tarafından kullanılabilir. Biorezonans kullanma sertifikası olması şartı vardır. Bu sertifikası olmayanlar tehlike yaratabilir. Prana Complex profesyonel terapistler ile bu terapiyi uygulamakta olup sorunun kaynağını teşhis etmektedir. Bu teşhislere göre bir program yapılır ve seanslar oluşturulur.

Biorezonans
Tehlikeli Mi?

Kimyasal bir madde içermeyen biorezonans terapileri tamamen doğaldır. Biorezonans yönteminin bugüne kadar yan etkileri olmamış bir çok ülkede uygulanmış ve olumsuz bir etkisi görülmemiştir.
Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sigara Bırakma

Bayburt sigara bırakma merkezi sayesinde bağımlılığınızdan kurtulabilirsiniz.

Alkol Bırakma

Sadece tek seansta alkolü bırakabilirsiniz.

Hızlı Kilo Verme

Sizleri yoran kilolarınızdan artık ayrılma vakti geldi.

Madde Bağımlılığı Tedavisi

Prana Complex, ağrısız şekilde madde bağımlılığına çözüm sunuyor.

İştah Dengeleme

Boğazıma söz geçiremiyorum diyenler, artık kontrol sizde olacak.

Kronik Ağrı Terapileri

Biorezonans terapileri ile kronik ağrılarınıza çare buluyoruz.

Kilo Alma Terapileri

Bayburt kilo aldırma merkezi olan Prana Complex ile kilo almak çok kolay!

Biorezonans
Fiyat Politikamız

Tamamlayıcı tıp uygulaması olan biorezonans günümüzde bir çok rahatsızlığa derman olarak kullanılmaktadır. Bu rahatsızlıkların çoğu başa çıkılması zor ve maliyeti yüksek konular olmaktadır. Ama üzülmeyin Prana Complex bu durumun farkında. Biorezonans seansları diğer tedavi yöntemlerine göre oldukça düşük bütçe ile sağlanmaktadır. Fiyatlarımız rahatsızlığın türüne göre değişkenlik göstermektedir.

Bizi Ziyaret Edin

Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
Adres
2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
Telefon
0(312) 911 17 92
Email
info@pranacomplex.com