bilinçaltı temizliği

Bilinçaltı Terapisi
Nedir?

Prana Complex’in uyguladığı bilinçaltı temizliği, geçmişe ait kötü duygular, hisler, düşünceler ve ruhsal bozuklukları zihnimizden arındırarak olumsuz etkilerini yok etmektir. Özellikle geçmişte yaşanılan bir olayın etkisinde takılı kalma gibi sorunları ele alır. Bu sorunlar bireyi çıkmaza sokabilir. Ancak uzmanlarımızın uyguladığı terapi sayesinde tüm problemleriniz kolayca çözümlenebilmektedir.
Sorunların Kaynağına İn
Uzman terapistlerlerimiz ile sorunun asıl kaynağını tespit ederek ilk ve en önemli adımı atmak terapinin en temelini oluşturur.
Bilinçaltı terapilerimize katılmak için uzmanlarımızla ön görüşme yapın ve randevunuzu alın.
Temiz Bir Sayfa Aç
Terapi sonrası geçmişte kalan şeyleri geçmişte bırakarak yeni bir sayfa açacak ve hayatınızdaki değişiklikleri gözlemleyebileceksiniz.

Psikolojik Terapi
Ücretleri

Her birey dinlenilmek ve birileri tarafından anlaşılmak istemektedir. Bu sebepten dolayı da bireyler terapiye ihtiyaç duyarlar. Danışmanlık ofisi ve hastane, Psikiyatri merkezleri gibi yerlerde psikolog seans ücretleri değişkenlik göstermektedir. (Bazı özel durumlarda, ücretsiz terapi olanağı da mümkündür) Online terapilerdeki maliyet biraz daha farklıdır. Yüz yüze terapiler ile aralarında değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca Prana Complex bilinçaltı temizliğinde Access Bars yöntemini de kullanır.

Hangi Durumlarda Bilinçaltı Terapisi
Uygulanmaz?

Prana Complex bu hizmeti herkes için uygulamaz. Özellikle terapiye başlamadan önce uzmanlarımız tarafından gözlemleme yapar ve bu terapiye uygun olup olmadığınızı değerlendiririz. Bunun yanı sıra aşağıdaki şartları taşıyan bireylere bilinçaltı temizliği yapılmaz.

-18 yaş altı kişilere
-Uyuşturucu bağımlılarına
-Yoğun antidepresan kullanan kişilere
-Sol beyni baskın insanlara
Terapi hakkında daha detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Prana Complex bilinçaltı terapi seanslarını haftanın 6 günü müşterilerine sunar.

Bilinçaltı Terapisi
Nasıl Yapılır?

Bilinçaltı terapimiz dört kademeden oluşur. Bunlardan ilki tanışma ve gözlemdir. Ardından bilinç düzeyinizi yükseltir ve hikayeye odaklanmanızı sağlarız. Sonrasında belirli sembol ve çağrışımlar kullanılarak zihninizin gerçek ile sanalı birbirinden ayırması sağlanır. Bu süreçte bilinçaltınız temizlenerek kötü düşüncelerinizden kurtulabilirsiniz. Ardından küçük bir değerlendirme yaparak seansımızı sonlandırırız.
0123456789001234567890                     %

Başarı Oranı

01234567890012345678900123456789001234567890                     +

Mutlu Uğurladıklarımız

01234567890                     +

Ödüllerimiz

01234567890012345678900123456789001234567890                     +

Bizi tavsiye edenler

Bilinçaltı Tedavisi Hangi Durumlarda
Uygulanır?

Bilinçaltı temizliği meditasyonu bir çok rahatsızlığa çözüm üretir. Bu rahatsızlıkların tamamı zihninizden doğsa bile ilerleyen süreçte biyolojik sorunlar da doğuracaktır. Bu nedenle bilinçaltı terapisi her geçen gün daha da önem kazanır.

Bilinçaltı temizliğini Ankara’da Prana Complex tarafından bilinçaltı temizliği eğitimi almış profesyoneller ile yaparız. Bu terapi özgüven eksikliği, kıskançlık, suçluluk, depresyon, derin üzüntü, kaygı, endişe ve fobilerinizden sizi uzaklaştıracaktır. Bunun yanı sıra bilimsel olarak çözülemeyen ağrı, sancı veya hastalıların çözümünde de oldukça etkilidir.

Bizi Ziyaret Edin

Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
Adres
2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
Telefon
0(312) 911 17 92
Email
info@pranacomplex.com