biorezonans nedir

Biorezonans ile
Değişime Hazır Ol

Prana Complex biorezonans terapilerini başta Ankara olmak üzere bir çok ilde sunuyor. Bu sayede biorezonansın mucizevi etkileri ile hayatınıza daha kolay yön verebileceksiniz. Nikotin bağımlılığı tedavisi, alkol bırakma, madde bağımlılığı, hızlı kilo verme ve iştah dengeleme gibi bir çok özel hususta kullanılan bu yöntem son teknoloji cihazlar ile uygulanıyor.

Frekans odaklı çalışan bu teknoloji ile insan vücudundaki her hücreye hiç bir zararlı madde veya ışın vermeden hükmedilebiliyor.
1. Sağlığını Koru
Biorezonans teknolojisi ile sağlığını bozmadan bir çok problemi çözmeniz mümkün.
2. Vakit Kazan
Biorezonans teknolojisi sayesinde sadece 1 saatini ayırarak hayatında köklü değişimler elde edebilirsin.
3. Anında Etki
Biorezonans, seans sonrasında etkisi anında başlayan bir tekniktir. Günümüzde yüz binlerce birey güvenle kullanır.
4. Sadece Frekans
Mucize yöntem ile frekanslar aracılığı ile hücrelerinize bir çok his verilebilir. Bu sayede hiç bir kimyasal almadan güvenle işlem gerçekleşir.
biorezonans başarı oranları

Biorezonans
Nedir?

Biorezonans terapisi kimyasal hiç bir ilaç kullanılmadan elektromanyetik frekanslar ile biyofiziksel sonuçlar veren bir yöntemdir. Bu yöntem ile bağışıklık sisteminiz güçlendirilebilir, aşamadığınız bir çok biyolojik veya psikolojik sorunlar aşılabilir.

Sistemin çalışma mantığı şöyle işler; biorezonans cihazı hücrelerin yaydığı rahatsızlık verici frekansları yakalar ve bu frekansların aksi yönde olanlarını vücuda iletir. Bu sayede pozitif ve negatif ışınlar çarpışarak nötrleşir. Bu durum nikotin, alkol, madde bağımlılığı gibi problemler üzerinde uygulanırsa tüm isteği yok eder.

Nikotin, alkol ve kötü alışkanlıkların yanı sıra iştah dengeleme veya hızlı kilo verme gibi bir çok beklentiye de kusursuz yanıtlar verir. İştahınızı azaltabilir, az ise çoğaltabilir. Bu sayede vücudunuza kimyasal almadan sağlıkla ve yıpranmadan zayıflayabilirsiniz.

Biorezonans terapisi görenler yorumları ile bu teknolojiyi tüm Dünya’ya duyurdular. Şimdi siz de bu mucize ile tanışıp hayalinizdeki bireye dönüşebilirsiniz.

BİOREZONANSSağlığa Zararı Yok

Biorezonans yönteminin günümüze dek hiç bir bireyin sağlığına zarar verdiği görülmemiştir.

BİOREZONANSTek Seans ile Değişim

Biorezonans terapisini tek seans alsanız dahi hayatınıza müthiş bir dokunuş yaparsınız. İştahınızı dengeleyebilir, nikotini veya alkolü bırakabilirsiniz.

BİOREZONANSMucizevi Frekanslar

Her şey frekans odaklı yürür. Biorezonans kronik ağrı terapilerinde dahi kullanılır. Vücudunuzu frekanslar ile yönetir, yönlendirir ve tedavi eder.

BİOREZONANSGeçmişten Günümüze

Bioenerjinin temellerini atan Abrahamson'dan günümüze kullanılan bir yöntemdir. Biorezonans'ın temeli Abrahamson yöntemine dayanır.
biorezonans fiyat

Biorezonansı
Kullandığımız Alanlar

Biorezonans yöntemini Prana Complex tek bir alanda kullanmaz. Onlarca farklı rahatsızlıkta veya ihtiyaçta kullanılan bu yöntemin zararsız olması biorezonans terapilerine katılmak isteyen bireylere güven verir. İştah azaltma, iştah artırma, iştah dengeleme, nikotin bağımlılığından kurtulma, alkol bırakma ve uyuşturucuyu bırakma gibi bir çok farklı ihtiyaçlarınıza bu teknoloji ile cevap verebiliriz. Prana Complex’in biorezonans teknolojisini kullandığı alanlar aşağıda listelenmiştir.

Nikotin Bağımlılığı Tedavisi

Prana Complex'in biorezonans ile nikotini bırakma hizmetinde tek seansta nikotine veda etmeniz mümkün.

Alkol Bağımlılığı Tedavisi

Biorezonans ile alkol bağımlılığına son verebilirsin.

Madde Bağımlılığı

Biorezonans ile uyuşturucudan kurtulabilirsin.

İştah Dengeleme

Biorezonans ile iştah azaltma veya çoğaltma seanslarına katılabilirsin.

Fibromiyalji

Biorezonans ile fibromiyalji derdine kalıcı ve kesin çözüm üretebilirsin.

Hızlı Kilo Verme

Biorezonans teknolojisi ile hızla kilo verebilirsin.

Kilo Alma

Biorezonans teknolojisi ile ideal kilona kavuşabilirsin.

Kronik Ağrılar

Biorezonans ile çözemediğin kronik ağrılara çözüm üretebilirsin.

Biorezonans Hakkında

Biorezonans ve diğer tüm konular hakkında detaylı bilgilerin size düzenli şekilde ulaştırılması için mail adresinizi bize iletin, yeniliklerden haberdar olun.

  biorezonans nedir

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com