bireysel terapi seçenekleri

Bireysel
Terapi Seansları

Prana Complex'in bireysel terapiler seansları ile verimliliğinizi arttırabilirsiniz.Bireysel terapi, kişilerin yaşamları boyunca karşılaştıkları sorunlarla baş edebilmek amacıyla bir uzman desteğine ihtiyaç duyduklarında psikoterapist ile birebir olan seansları ifade ediyor. Genellikle en yakın dost ya da arkadaşa bile anlatılamayan ve insanların iç dünyalarında çıkmaza sürükleyen sorun ve travmalar için uzman doktorlar tarafından bireysel terapi teknikleri uygulanıyor.
Bireysel terapi uzmanlarının çalışma alanlarını panik atak, depresyon, anksiyete ve kaygı bozukluğu olan kişiler oluşturuyor. Kişisel problemlere ilişkin kişiye özel yöntemlerle yapılan terapiler, birçok ruhsal hastalığın iyileşmesinde etkili role sahiptir.
Prana Complex'ten yaşam koçu desteği alarak hayatınıza yön verebilirsiniz.
Prana Complex başta Ankara olmak üzere bir çok ilde meditasyon desteğini sizlere sunuyor.
Prana Complex'in terapi hizmetine katılıp uzman terapistlerimiz eşliğinde aşamadığınız problemlere çözüm üretebilirsiniz.
Prana Complex bach çiçekleri terapileri ile problemlerinize doğal çözümler üretir.
Prana Complex bilinçaltı temizliği hizmeti ile bir çok sorunun üstesinden gelmenizi sağlar.
Blokaj kaldırma hizmetinden yararlanarak olmanız gereken yere erişebilirsiniz.
Prana Complex'e özel olan RUR tekniği terapilerini keşfedin.

Bireysel Terapi
Fiyatları

Prana Complex ile bireysel terapiler eşsiz fiyatları ile danışanların yüzünü hep güldürmektedir. Hem yüksek verim almak hem de makul fiyat garantisi ile hizmet verebilmekteyiz. Bireysel terapi çeşitlerine göre ücretlendirdiğimiz seanslarımızı bize ulaşarak detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Duygu Zorluklarını Aşın

Bireysel terapiler ile duygusal problemlerinizi çözmek mümkündür.

Tutum ve Davranışlarınızda Değişiklik

Prana Complex tutum ve davranışlarınızı değiştirecek etkiler sunar.

Aile ve Toplumla İlişkileri Düzenler

Çevrenizdeki insanlar ile daha kolay diyalog kurmanıza yön verir.

Sorunlarla Başa Çıkın

Karşılaştığınız sorun ve problemler ile başa çıkma kabiliyetinizi arttırır.

Bireysel Terapi
Nedir?

Günümüz yaşam koşulları çerçevesinde artan psikolojik sorunlar bireysel terapi nedir gibi birçok farklı yöntemin merak edilmesine neden oluyor. Birebir terapi seanslarında uzman psikoterapistler duygulara ya da davranışlara yönelik olarak iyileşme teknikleri geliştirmektedir.
Bireysel terapi seanslarını başarıyla sürdüren kişilerin her türlü psikolojik soruna karşı daha dirençli ve güçlü olması beklenir. Geleneksel yöntemlerden farklı olan bu terapi tekniklerinde bireysel terapi psikolog danışanın duygu ve düşüncelerine müdahale etmeden sadece dinlemeyi tercih eder.
Odağında insani duyguları iyileştirmek olan duygu odaklı bireysel terapi, davranışlarının ya da duygularının bir anlamda esiri olmuş olan kişilerin iyileşmesini sağlıyor. Sürekli bastırılmış duyguların üzerine bir yenisinin eklenmesi ve çözüm arayışı aramak yerine çaresizliğin kabullenilmesi gibi birçok etken psikolojik sorunların daha da ileri boyuta taşınmasına neden oluyor.

Karar Vermeniz Yeterli

Prana Complex ile terapiler karar verme ile başlar.

Güvenilirdir

Uzman terapistlerimiz binlerce kişiye yardımcı olmanın güvenini sizlere verir.

Hayatınıza Yön Verin

Ufak dokunuşlar ile hayatınıza yön vermek mümkündür.

Sorunların Temeline İnin

Karşılaşılan sorunların temelinde ne yattığı önemlidir.

Sıkıntılar Aşılabilir

Karşılaştığımız sıkıntıların aşılabilir olduğuna inanmak gerekir.

Mutluluk Zor Değil

Mutlu bir yaşam sürmenin aslında zor olmadığını sorunların aşılması için ufak dokunuşların yeterli olduğunu görürsünüz.

Bireysel Terapinin Amacı Nedir?

Sağlıklı bir toplum ve bireyler için psikoloji bilimi her geçen gün daha faydalı ve iyileştirmeye yönelik teknikler geliştiriyor. Ruh sağlığının önemi hakkında daha da bilinçlenen bireyler bireysel terapi kuramı ile kişisel ve bilişsel tedavi tekniklerini de keşfediyor.
Duygu durumu ve psikoloji oldukça karmaşık olan ve birçok yöntem denenmesine rağmen olumlu etki görülmemiş olan kişiler için bireysel terapinin pek çok olumlu etkisi gözlenebiliyor. Başlıca amaçlarından biri olan psikolojik sorunların azalmasını ve tamamen ortadan kaldırılması kişilerin daha dinamik ve enerjilerini asıl işlerine yöneltmelerine katkı sağlıyor.
Bireylerin kendi çabaları ile düzeltmek istedikleri davranış ve duygularına hükmetmeleri çoğu zaman zor olabiliyor. Profesyonel bir uzman doktor eşliğinde bireysel terapi eğitimi almak, ne istediğini bilen ve kendi kendini mutlu etmenin yollarını bulan bireylerin içlerindeki değeri keşfetmelerini sağlıyor.
Bireysel tedaviye ihtiyaç duyan kişilerde genellikle özgüven eksikliği, duygularını doğru ifade edememe ve sorunlara karşı zayıf bir tutum sergileme gibi pek çok olumsuz davranış söz konusu oluyor. Bireysel terapi ile amaçlanan başarı ise kendine güvenen ve ifade yeteneği güçlü bireylerin yeniden kazanılmasını amaçlamaktadır.

  Terapi Yöntemleri
  Nelerdir?

  Hastaların ruhsal durumlarını iyileştirici çok sayıda terapi ekolü bulunuyor. Esas olan terapistlerin danışanları için en uygun tekniği keşfedip uygulayabilmedir. Başlıca bireysel terapi örnekleri arasında davranışsal bilişsel terapi, kabul ve kararlılık terapisi, bütüncül psikoterapi, şema terapi ve çözüm odaklı psikoterapi yöntemleri yer alıyor.
  Uygulanan her bir terapi tekniğinde kişilerin sorunlarına karşın güçlü bir tutum sergileme yeteneklerinin gelişmesi ve negatif bir duygu içerisinden pozitif bir kişiliğe bürünmek amaçlanıyor. Bireylerin sorunları ile baş etme esnasında kendi öz farkındalıklarını yitirmeleri ve stresle başa çıkamayarak küçük sorunları bile büyüterek içinden çıkılmaz bir hale sokmaları kaçınılmaz olmaktadır. Öz benliğinin ve kendi değerinin farkında olan bireylerin sağlıklı bir psikoloji ile yaşamlarını sürdürebilmeleri için bireysel terapi çeşitleri uzman doktorların ilgi alanına giren ve profesyonel bir deneyim gerektiren bir alandır.

  Sorunlarını İç Dünyanızda Büyütmeyin

  Hayattaki zorlukların insanlar için aşılabilir olduğunu bilmek ve büyütmemek düsturu ile hareket edilmelidir.

  Sorunların Kaynağı Hedeflenmelidir?

  Başa gelen her olayda temelinde ne olduğunu bilmek çözümün en büyük katmanını oluşturur.

  Kalıcı Çözüme Odaklanın

  Üretilen çarelerin kalıcı olması asıl isteğimizdir.

  Toplumsal İlişkilerde Güven Sağlama

  Aile ve çevre ilişkilerinde güven ilişkisi en önemli durumdur. Bunun bilincinde hareket ederek ilerleme sağlanır.

  Bireysel Terapi
  Nasıl Yapılır?

  Terapi, profesyonellik ve alanında uzmanlık gerektiren özel bir daldır. Dünyada bir çok terapi çeşidi mevcut olmakla birlikte en çok kullanılan yöntemlerden biri de bireysel terapilerdir. Bu yöntem kişi ile terapist arasında kurulan özel bir bağ ile ilerlemektedir. Bazen bilmeyenler için ilk görüşme anı kaygı verici olabilir ancak terapistlerimizin danışanı cesaretlendirme süreci ile bunun üstesinden gelinmektedir. Hayatta alınan kararların bir süzgeçten geçirme mantığı ile hareket ederek sürekli doğruya yönlendirme şeklinde yapılır.

  Prana Complex’in bireysel terapileri sayesinde insan ilişkilerimde inanılmaz değişimler sağladım.

  Bazı şeyleri anlatmak mümkün değildir. Sadece yaşanarak öğrenilir. Herkese tavsiye ederim.

  Güven problemlerim yüzünden insanlar ile ilişki kuramıyordum. Artık adeta toplumun göz bebeği haline geldim.

  En Etkili
  Bireysel Terapi Merkezi

  Prana Complex ile Ankara başta olmak üzere bir çok ilde bireysel terapiler tüm hızıyla devam ediyor. Sektörün öncülerinden olan Prana Complex 2021 yılının en etkili bireysel terapi merkezi oldu. Hayatınızdaki zor olarak görünen bazı şeylerin uzmanlarımız eşliğinde rahat aşılabildiğini göreceksiniz.
  0123456789001234567890                     %

  Başarı Oranı

  01234567890012345678900123456789001234567890                     +

  Mutlu Uğurladıklarımız

  01234567890                     +

  Ödüllerimiz

  01234567890012345678900123456789001234567890                     +

  Terapi Sonrası Bizi Çevresine Önerenler

  Terapide
  Neler Konuşulur?

  Bireysel terapilerin konusu hastaların psikolojik açıdan kendilerini huzursuz hissetmelerine neden olan her türlü konu olabilir. Çoğu zaman bu konular aile, ilişkiler, evlilik, iş yaşamı ya da kişinin iç dünyasında meydana gelen krizler olabilir.
  Bireysel terapi seanslarında belli başlı standart konular yerine, kişiye özel ve onların neleri konuşmaya ihtiyacının olduğu kriteri belirleyici unsurdur. Anlatmaya bir yerden başlayan danışanlarına çeşitli sorular sorarak doğru bir yönlendirme amacı içinde olan psikoterapistler, böylece rahatsızlıkların tespiti ve hangi tedavi yönteminin tercih edileceğine yönelik fikir sahibi olabilir.
  İlk bireysel terapi seansları genellikle kişilerin yüksek heyecan duygusu içinde oldukları, korku endişe ya da tam tersine rahatlamış bir psikolojiye kavuşmaları söz konusu olur. İlk seanstan itibaren etkisi hissedilecek düzeyde olan bireysel terapi faydaları, bireylerin kendilerini ifade etmenin aslında çok da zor olmadığını keşfetmelerini sağlar.
  Tercih edilen doktor ya da hastaların şartları göz önünde bulundurularak terapiler yüz yüze ya da online bireysel terapi şeklinde gerçekleştirilebilir. Stresli ve zor yaşam koşulları kapsamında herkesin sahip olması gereken bu imkânlar, gerçekten ihtiyacı olan ancak farkındalığı ya da imkânı olmayan kişilerin sorunlarına çözüm niteliği taşıyor.

  Teşekkürler Prana Complex sayenizde insan ilişkilerim düzeldi.

  Ertan S.

  Güven temelli sorunlarımın nelere yol açtığı sonradan öğrendim. Sorunlarımı aşmada yardımcı olan Orkun Beye teşekkür ederim.

  ENES B.

  Prana Coplex’in cesaretlendirmesi ile utangaçlık temelli sorunlarımı çözdüm. Artık 300 Kişilik bir konferans veriyorum.

  GÜNEŞ R.

  Bireysel terapiler hayatıma renk kattı teşekkür ederim.

  SELİN K.

  Hayatım değişti teşekkür ederim.

  ERDEM D.

  Tüm ekibe teşekkür ederim. İnanılmaz bir gelişim gösterdim. İlişkilerim sayesinde iş hayatım değişti.

  GÖKCAN İ.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.

  Adres

  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE

  Telefon

  0(312) 911 17 92

  Email

  info@pranacomplex.com