biriken yağlardan kurtulma

Biriken Yağlardan Kurtulma
Yöntemleri

Prana Complex G6 ile biriken yağlardan kurtulma ihtiyaçlarınıza G6 teknolojisi ile cevap verir. Ankara’da biriken yağlardan kurtulma hizmeti sunan nadir kuruluşlardan biri olan Prana Complex ile daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.
Teknolojinin vücut bakımı alanında son gelişmelerinden biri de G6 masajı uygulamasıdır. Bu uygulama, istenen bölgeye titreşim vererek, yağların hızlı bir şekilde yakılmasını sağlar. Fazla yağ atımı sayesinde, selülitleri ortadan kaldıran bir yöntemdir. Ayrıca, vücuttaki toksinlerin atımını da kolaylaştırmaktadır. Böylece vücudun sağlığını kazanmasına yardımcı olmaktadır. Sağlık açısından herhangi bir tehdit oluşturmayan bu masaj uygulaması non-invaziv bir uygulamadır.
G5 modellerine ek olarak interferenz akım ile mekanik masaj yanında kas stimülasyonu da yapar. G6 masajı, vücuda yoğun titreşimler vererek, fazla yağın ve ödemin atımını sağlayan bir masaj yöntemidir. Özellikle vücutta biriken laktik asit atımını sağlayarak, yorgunluğu ortadan kaldırır. Genellikle bölgesel incelme için tercih edilen bu yöntem, kan akış hızını arttırır ve bölgedeki biriken yağın yakımını sağlar.
Cilt üzerinde meydana gelen kırışıklıkları azaltır. Uygulama, vücudun her bölgesine yapılabilmektedir. Ancak daha çok kalça, bacak ve karın gibi bölgelerde, selülit bakımı için kullanılır. Vücut enerjisini dengeleme, kan dolaşımını hızlandırma gibi yararları da mevcuttur. Karın bölgesinde mekanik masaj yapılmaz interferenz akım ile kas çalıştırılarak masaj yapılır.
1. Karar Ver
Biriken yağlardan kurtulmanız için ilk yapmanız gereken karar vermektir.
G6 masajı ile yağlarınızdan kurtulmak için tıklayın randevu alın.
3. Biriken Yağlardan Kurtul
Seans sonrası hızla biriken yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

G6 Masajı
Nedir?

Yükselen trendlerden olan G6 , G6 cihazı ile ritmik masaj yoluyla hızlı titreşimler gönderme masajıdır. Özellikle bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde kullanılır. Vücudumuzda biriken toksin ve laktik asitlerin atılması mantığına dayanarak yapılır. Prana Complex biriken yağlara karşı bu etkili yöntemi kullanmaktadır.

BİRİKEN YAĞLARDAN KURTULMAGüvenilirdir

Biriken yağlardan kurtulma hizmetimiz en güvenilir yöntemlerden biridir.

BİRİKEN YAĞLARDAN KURTULMASağlığınızı Korur

G6 ile biriken yağlardan kurtulma seanslarının sağlığınıza zararlı bir yönü bulunmaz.

BİRİKEN YAĞLARDAN KURTULMAKimyasal Barındırmaz

Bu yöntem bünyesinde herhangi bir kimyasal bireyin vücuduna verilmez.

BİRİKEN YAĞLARDAN KURTULMAİlaç Barındırmaz

Biriken yağlardan kurtulma yöntemi olan G6 teknolojisinde ilaç kullanılmaz.

G6 Masajı

Prana Complex G6 cihazı vasıtasıyla masaj uygulamalarını biriken yağlardan kurtulma amacıyla kullanmaktadır. Vücut bakımı yapılarak bedeninize şekil verebilir ve sağlıklı bir görüntü sağlayabilirsiniz.
Prana Complex'in yeniliklerinden haberdar olmak için mail bültenimize abone olabilirsiniz.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com