bölgesel incelme

Bölgesel Zayıflama
Yöntemleri

Uzman kadromuz ile bölgesel zayıflama yöntemi vücutta yağ tabakası ve kilonun arttığı bölgeler hedef seçilerek, teknolojik cihaz kullanımıyla uygulanan bir zayıflama yöntemidir. Normal zayıflamadan farklı olarak vücudun seçilen herhangi bir bölgesine uygulanmaktadır. Bölgeye göre bu yöntemlerin seans sayısı değişiklik göstermektedir. Genellikle olumlu sonuçlanan bu yöntemler insanlar tarafından son zamanlarda tercih edilmeye başlamıştır. Günümüzde çok fazla zayıflama yöntemi olsa da bölgesel olarak 6 kısma ayrılmaktadır.
Bölgesel zayıflama yöntemlerini şöyle maddeleyebiliriz:
• Sıkılaşma
• İştah dengeleme
• Hızlı kilo verme
• Yağ parçalama
• G5 masajı
• G6 ile zayıflama
1. Karar Ver
İlk adımı sen atmalısın. Önce bölgesel zayıflamaya karar ver.
Prana Complex'ten randevu al.
3. İncelme Seansına Katıl
Bölgesel incelme seanslarında sağlığa zararlı hiç bir yöntem kullanmıyoruz.
4. Sıkı Bir Vücuda Kavuş
Bölgesel zayıflama seansı sonrasında gözle görülür bir incelme fark edeceksiniz.

Bölgesel Zayıflamada
Prana Complex Farkı

Prana Complex sunmuş olduğu tüm hizmetlerde sağlığınızı ön planda tutar. Bu nedenle bölgesel zayıflama yöntemleri tercih edilirken her zamanki gibi en verimli ve sağlıklı olanı sizlere sunarız. Bölgesel incelme hizmetimiz ile uğraşıp da eritemediğiniz veya diyet yapıp başarıya ulaşamadığınız bölgesel incelmeye ulaşırsınız. Son teknoloji ürünü olan ultra slim ile inceltmek istediğiniz bölgenin yağlarını hedef alırız. Bu sayede genel bir zayıflama değil, bölgesel bir incelmeye erişirsiniz.

Ultra slim cihazımız çalışma prensibi olarak ultrasonik ses dalgalarını kullanır. Bu sayede vücudunuza yer etmiş yağ ve dokular parçalanır. Yağ parçalama olarak ta bilinen bu sistem ile kusursuz bir görünüme kavuşursunuz.

Güvenilir Yöntem

Prana Complex bölgesel zayıflama seanslarında en güvenilir yöntem olan Ultra Slim'i kullanıyor.

Ultra Slim ile bölgesel zayıflama seanslarında hiç bir kimyasal veya ilaca maruz kalmazsınız.

Uzman Desteği

Bölgesel incelme seanslarımız süresince uzmanlarımızın deneyimleri size sağlıklı bir incelme sağlar.

Deneyim

Prana Complex tesisleri günümüze dek binlerce misafirine bölgesel zayıflama seanslarını uyguladı.

Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama
Yöntemi

Ameliyatsız bölgesel incelmeyi iki kısma ayırabiliriz. Bunlardan birincisi evde yapılan basit hareketler. İkincisi ise bir uzmandan yardım alarak teknolojik aletler ile zayıflama yöntemidir. Evde yapılan hareketler basit kürlerle desteklenerek yapılmaktadır. Uzmandan yardım alarak takip edilen ameliyatsız zayıflama yöntemleri teknolojik aletler vasıtasıyla yapıldığından dolayı kilo verme sürecimiz daha da kısalmaktadır.
Son derece sağlıklı olan yöntemlerle kısa bir sürede zayıflayarak yaza fit bir şekilde girebilirsiniz. Ameliyatsız bölgesel incelme imkânı sunan yöntemler sayesinde vücudunuzun istemediğiniz kısımlarında biriken fazla yağlardan uğraşmadan kolayca kurtulabilirsiniz. Herhangi bir yöntem uygulanırken fiziksel bir acı hissedilmez. Bu Seanslar genellikle 30 dakika ile 40 dakika arası değişmektedir. Artarda sürekli tekrarlandığından etkisini normal egzersizlere göre daha kısa sürede göstermektedir.

Tek Seansta Ne Kadar Bölgesel Zayıflama Sağlarım?

2 ila 4 cm lik sonuçlar olağandır. Prana Complex uygulama bölgesindeki sonucu garanti eder. İlk seanstan itibaren gözle görülür bir oranda incelme etkisi gözlemlenir. Bölgedeki deformasyona ve vücuttaki yağ kalınlığına bağlı olarak kişinin ihtiyacına uygun bir program belirlenerek ortalama olarak 8 seansta 10 ila 12 cm garantili incelme gerçekleşir.
Prana Complex'in bölgesel zayıflama ve diğer tüm hizmetlerindeki yeniliklerinden haberdar olmak için mail bültenimize kaydolun.

  Ultra Slim Cihazını
  Kullandığımız Bölgeler

  Ultra slim cihazımızı bedeninizde yağların eritilmesi en zor olan bölgelerde kullanırız. Aylarca uğraşıp eritemediğiniz bir çok bölgenizde sadece bir kaç seansta başarıya ulaşabilirsiniz
  Bel, boyun, göğüs, sırt, bel, basen ile kol ve bacaklara ait program uygulanır. Seans öncesinde kesinlikle aç olunmalı sonrasında ise yağlı yiyecekler ve karbonhidrattan uzak durulmalıdır. Bol su içmek parçalanmış yağ hücrelerinin vücuttan atılmasını hızlandırır. Hareketsizlikten ve yanlış beslenmeden kaçınılmalıdır.

  Bel Bölgesi

  Ultra Slim cihazı bel bölgesinde kullanım için idealdir.

  Göbek ve Kalça Bölgeleri

  Ultra Slim göbek eritmede ve kalça bölgesinde kullanıma uygundur.

  Basen, göğüs ve Boyun Bölgeleri

  Prana Complex ultra slim teknolojisini basen, sırt ve boyun bölgelerinizdeki bölgesel zayıflama seanslarında kullanır.

  Kol ve Bacaklar

  Ultra Slim cihazlarımız kol ve bacaklarda bölgesel incelme seansları için ideal seçimdir.

  Heykeltraş ile
  Bölgesel Zayıflama

  Ultra Slim cihazı ile sunmuş olduğumuz yöntemin bir diğer adı heykeltraş ile bölgesel zayıflama'dır. Prana Complex ultra slim cihazı ile bölgesel zayıflama hizmeti verir. Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri arasında en güveniliri olan ultra slim (heykeltraş) ile sağlıklı bir şekilde incelebilirsiniz. Son yılların en gözde bölgesel incelme tedavileri özellikle ultrason ya da radyo frekans teknolojileri ile etki eden lazer sistemleridir. Basen, karın ve bel bölgesindeki yağ dokusuna etki eden bu teknolojiler sayesinde artık bölgesel fazlalıklara neştersiz müdahale etmek mümkün. Ayrıca bölgesel zayıflama zararları olmayan bir yöntemdir.

  Heykeltraş ile zayıflama hakkında çok şey duydum ama bu seansa katılmak geçen ay nasip oldu. Çok etkili oldu teşekkür ederim.

  Ceylin Ceylan Coşkun

  Zayıflamak başka bir şey, bölgesel olarak zayıflamak başka. Bu yöntem gerçekten muhteşem. Vücudunuzu istediğiniz gibi şekle sokabiliyorsunuz.

  Tuana Demirci

  Bölgesel incelme için Prana Complex’e başvurdum. Seansa daha yeni katıldım. Sonuçlarını buradan paylaşacağım arkadaşlar.

  Gülşen Ferda Dertsiz

  Evde Bölgesel Zayıflama
  Hareketleri

  Evde bölgesel zayıflama hareketleri olarak birçok teknik bulunmaktadır. Bu hareketler yapılmadan önce çeşitli kürler yemek veya içmek hareketle kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Bu kürlere birkaç örnek verebiliriz.

  1. Basen Eritme Kürü: Maden suyuyla limon karışımı
  Bu kürde ihtiyacımız olan malzemeler yoğurt, maden suyu ve limon. Temiz bir bardak içerisinde 3 veya 4 kaşık yoğurt ile maden suyu karıştırılır. İçine göz kararı birkaç damla limon sıkılarak uyumadan yarım saat önce tüketilir. Hazırlanan kür sayesinde basen hareketleri yaparken basenlerinizdeki istemediğiniz kilolarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz.

  2. Bacak ve Göbek Eriten Kür: Yoğurtla limon
  Bu kürde ihtiyacımız olan malzemeler yoğurt limon ve pul biber. Bir kâsede dört veya beş kaşık yoğurdun içine 1 yarım limon sıkılır. Ardından bir kaşık pul biber dökülerek karıştırılır. Uyumadan önce tüketilerek vücudunuzdaki farkı kısa süre içinde gözlemleyebilirsiniz.
  Bu kürler zayıflama hareketleriyle yapıldığı taktirde evde bölgesel zayıflamanız oldukça kolaylaşır ve hızlı bir şekilde kilo verirsiniz. Bölgesel zayıflama hareketlerine örnek verebileceğimiz 5 hareket bulunmaktadır.
  • Köprü hareketi
  • Merdiven egzersizi
  • Şınav hareketi
  • Squat hareketi
  • Barfiks hareketi
  Sıraladığımız beş madde evde maliyetsiz bir şekilde uygulanabilir ve gözlenebilir şekilde hızlı kilo vermenize yardımcı olabilir.

  Bölgesel Zayıflama Kaç Seans Yapılır

  Bölgesel zayıflama 6 ile 10 seans arası değişim göstermektedir. Bu değişim sizin vücut yapınız ve yağ oranınızla doğru orantılıdır. 30 dakika süren bu seanslar sayesinde gözle görünür bir farkı gözlemleyebilirsiniz.

  Hangi Bölgeleri Zayıflatır

  Bölgesel zayıflama ile göbek, bel çevresi, bacaklar, kalça ve göğüs bölgesindeki zayıflamalarda daha olumlu ve hızlı bir sonuçla zayıflayabilirsiniz.

  Bölgesel Zayıflama Fiyatları

  Bölgesel zayıflama fiyatları firma ve uygulanacak yönteme göre değişiklik göstermektedir. Genellikle seans başı ücret alınmaktadır. Düşük bütçeli işlemler için bölgesel zayıflama fiyatları yüksek gelebileceğinden, bu yöntemler arasında evde yapılabilir teknikler de bulunmaktadır.
  Bölgesel Zayıflamanın Faydaları
  Bölgesel zayıflama seanslarına katılarak vücudunuzu daha fit bir hale sokabilirsiniz. Bunun yanı sıra kan dolaşımınızı da düzenlersiniz.

  G6 ve G5 ile
  Bölgesel Zayıflama

  G5 masajı ile zayıflamak oldukça hızlı ve kolaydır. Bu masajın herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bölgesel zayıflama dışında birçok faydası bulunmaktadır. G5 masaj aleti vücudunuza titreşimler göndererek istenmeyen bölgelerde biriken yağları bu şekilde kırar ve tekrar oluşmasını engeller. Seans olarak uygulanmaktadır. Bir seans yaklaşık olarak yarım saat civarı sürmektedir. Bacak, kalça ve göbek bölgeleri için oldukça uygundur. Bu bölgelerdeki yağları gidererek fit ve sağlıklı bir vücuda kavuşursunuz. G5 masajının kilo verdirme dışında faydaları şunlardır:
  • Kan dolaşımını hızlandırır.
  • Vücuttaki zararlı toksinleri yok eder.
  • Daha sıkı bir cilt yapısı oluşturur.
  • Metabolizmanın hızlanmasını sağlar
  • Gözle görülür şekilde yağ parçalar.
  • Vücudu güçlendirir.
  • Kasları güçlendirir.
  • Daha elastik bir vücut yapısına sahip olursunuz.
  G6masajı, G6 cihazı ile yapılmaktadır. Bu cihaz bölgeye ritmik masaj yoluyla hızlı titreşimler göndererek toksin ve laktik asitlerin atılmasını sağlamaktadır. G5 masajdan farkı daha gelişmiş yapıda olmasıdır. İki masaj aynı anda yapıldığı taktirde daha büyük etki göstermektedir.
  ankara bölgesel zayıflama

  Bölgesel Zayıflama Kaç Seans Yapılır?

  Bölgesel zayıflama 6 ile 10 seans arası değişim göstermektedir. Bu değişim sizin vücut yapınız ve yağ oranınızla doğru orantılıdır. 30 dakika süren bu seanslar sayesinde gözle görünür bir farkı gözlemleyebilirsiniz.

  Hangi Bölgeleri Zayıflatır

  Bölgesel zayıflama ile göbek, bel çevresi, bacaklar, kalça ve göğüs bölgesindeki zayıflamalarda daha olumlu ve hızlı bir sonuçla zayıflayabilirsiniz.

  Bölgesel Zayıflama Fiyatları

  Bölgesel zayıflama fiyatları firma ve uygulanacak yönteme göre değişiklik göstermektedir. Genellikle seans başı ücret alınmaktadır. Düşük bütçeli işlemler için bölgesel zayıflama fiyatları yüksek gelebileceğinden, bu yöntemler arasında evde yapılabilir teknikler de bulunmaktadır.

  Bölgesel Zayıflamanın Faydaları

  Bölgesel zayıflama seanslarına katılarak vücudunuzu daha fit bir hale sokabilirsiniz. Bunun yanı sıra kan dolaşımınızı da düzenlersiniz.

  Heykeltraş ile Zayıflamanın
  Başarı Oranı

  Prana Complex bölgesel zayıflamanın en güvenilir yöntemi olan heykeltraşı tüm şubelerinde uygular. Her seans sonrası bireyde gözle görülür bir değişim olması bu hizmetteki başarımızın tescilidir. İncelme seanslarında dikkat etmeniz gereken tek husus sağlığınızdır. Prana Complex uzmanları tüm misafirlerinin öncelikle sağlığı ile sonrasında zayıflaması ile ilgilenir. bu nedenle kullandığımız hiç bir yöntemde sağlıksız cihaz veya ilaçlar bulunmaz.
  0123456789001234567890                     %

  Başarı Oranı

  0123456789001234567890012345678900123456789001234567890                     +

  Mutlu Uğurladıklarımız

  01234567890                     +

  Ödüllerimiz

  012345678900123456789001234567890                     +

  Olumsuz Dönüşler

  Heykeltraş Hizmetini
  Almaması Gerekenler

  Prana Complex’in bölgesel incelme uygulaması her birey için kullanıma açık değildir. İşlemlerimizi gerçekleştirirken ilk sırada daima sağlığınızı tutarız. Bu nedenle bazı bireylere bölgesel incelme hizmetini vermeyiz. Bölgesel incelme seanslarına katılımı kabul edilmeyen bireyler;

  - Gebelik
  - Regl döneminde olan bayanlar
  - Diyabet rahatsızlığı olan bireyler
  - Epilepsi rahatsızlığı olan bireyler
  - 16 yaşını doldurmamış bireyler

  Adı gibi heykeltraş. Gerçekten etkili oldu.

  Hale Derya Koçoğlu

  Ultra slim cihazı ile bölgesel zayıflama seansına katıldım. Bu hafta 3. seansım olacak şimdiden 5 santim gitti. Gerçekten etkili.

  Berrin Özdemir

  Aylarca uğraştım bel bölgemi eritemedim. Burayı deneyeceğim. Sonra size yazarım burdan.

  Fatma Tülin Şarklı

  Çok kolay bir yöntem. Boşa uğraşmışız diğerleriyle. Yok kürler, yok detokslar, değişik değişik hareketler.

  Gül Reyhan Çelikler

  İkinci seansta etkisini gördüm. İlkinde çok az bir değişim oldu. Üçüncüyü bekliyorum

  Esra P.

  İlk seans sonrasında 3 cm’i gözümle gördüm. Herkese tavsiye derim. Gayet ilgili ve profesyoneller.

  Aylin H.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.

  Adres

  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE

  Telefon

  0(312) 911 17 92

  Email

  info@pranacomplex.com