bolu biorezonans

Bolu Biorezonans
Merkezi

Müjde! Bolu biorezonansmerkezi sayesinde insanlık tarihinin en mucize terapilerinden olan biorezonans sonunda Bolu’ya ulaştı. Uzman terapistler eşliğinde biorezonans seanslarının farkını sizlerde göreceksiniz. Bolu’da biorezonans terapileri tüm hızıyla başladı ve olumlu geri dönüşler alınmaya başladı. Prana Complex sigara bırakma, alkol bırakmave uyuşturucu maddeleri bırakmayı çok kolay hale getirdi. Artık sizde yaşamınıza kalite katmak için bu elektromanyetik frekans sistemi ile terapiyi keşfetmelisiniz.

Biorezonans Terapileri ile
Mutlu Yaşam

Bu yorucu hayat temposunda mutlu bir yaşamı biorezonans seansları ile yakalayabilirsiniz. Özelinde bioenerji olan bu yöntem ile sigara ve alkol bırakabilir, kilo verebilir, kronik ağrılarınızdan kurtulabilir, iştah dengelemesi yapabilir ve bazı bağışıklık temelli hastalıklarınıza sıhhat bulabilirsiniz

Biorezonans
Hangi Hastalıklara İyi Gelir

Alternatif tıp uygulaması olan biorezonans günümüzde bir çok derde derman olarak kullanılmaktadır. Vucüdumuzun sağlıklı bir yenilenme ile bağışıklık sisteminin güçlenmesi mümkündür. Bireylere biorezonans ile ağır metallerin bünyeden atılması ve alerji gibi sorunlardan kurtulabilmesi için karşı-frekans gönderme yöntemi uygulanmaktadır. Bu terapi sonrasında zayıflamak isteyenlerin kilo verdiğini, sigara, alkol ve madde bağımlılığı olanların bu dertlerinden kurtulduğunu ve hatta kronik ağrılardan şikayet edenlerin ağrılarından kurtulduğunu söylemek gerekir.

Biorezonans
Kimler Kullanabilir?

Bütünsel sağlık akımı türevlerinden olan biorezonans sadece uzman yetkililer tarafından kullanılabilir. Biorezonans kullanma sertifikası olmayan kişiler bu terapide tehlike yaratabilir. Prana Complex Bolu da biorezonans sertifikalı uzman terapistler eşliğinde bu programı uygulamaktadır. Profesyonel terapistlerimiz sorunun kaynağını teşhis edip, size uygun bir seans listesi çıkartarak problemlerin çözümüne odaklanmaktadır. Bir çok probleminizi biorezonans ile çözebilirsiniz.

Sigara Bırakma

Sigara bırakma artık Bolu için zor değil. Biorezorans terapisi ile kalıcı olarak sigaradan kurtulabilirsiniz.

Alkol Bırakma

Bolu, biorezonans ile tek seansta alkol bırakıyor. Bu mucizeye inanamayacaksınız.

Hızlı Kilo Verme

Prana Complex Bolu'da sağlıklı kilo vermek isteyenlere biorezonans ile eşsiz bir terapi uyguluyor.

Madde Bağımlılığı Tedavisi

Uyuşturucu madde kullanımını biorezonans terapisi ile bitiriyoruz. Birkaç seansta bu terapinin gücünü göreceksiniz.

İştah Azaltma

Prana Complex iştah arttırma ve iştah azaltma sorunlarını biorezonans seansları ile düzeltebilmektedir.

Kronik Ağrı Terapileri

Senelerce sizi rahatsız eden kronik ağrılar ile artık vedalaşabilirsiniz. Biorezonans terapileri sizi sağlığınıza kavuşturacak.

Kilo Alma Terapileri

İstediğiniz kiloya biorezonans terapileri ile ulaşmak artık çok kolay. Bolu biorezonans sağlıklı ve dengeli kilo almanız konusunda sizin en büyük destekçiniz olacak.

Evrensel Biorezonans Nedir?

Biorezonans artık evrensel bir hal aldı ve tamamlayıcı tıp yöntemi olarak adlandırılmaktadır. Canlı ve cansız olan her şeyde frekans dediğimiz özellik mevcut olduğu için biorezonans ile karşı frekans uygulaması evrensel olarak kabul görmüş bir terapi yöntemi olmuştur. Tüm dünyada 90'dan fazla ülkede uygulanan biorezonans terapileri sizleri kaliteli bir yaşama hazırlamak için her geçen gün büyüyerek çoğalmaktadır.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com