bursa biorezonans

Bursa Biorezonans
Merkezi

Uzman terapistlerimizle Bursa biorezonansseanslarımız başlıyor. Prana Complex, kilo vermek ve sigara bırakmak gibi bir çok dertlerinize derman olmaya geldi. Dünyanın çeşitli bölgelerinde 400'e yakın hastalığa karşı etkili bir şekilde kullanılan biorezonans terapileri ülkemizde de yoğun şekilde kullanılmaya başladı.
Son zamanlarda özellikle sigara kullanımı genç yaşlara kadar düştü. Bursa'da biorezonans terapileri ile zararlı alışkanlıklara karşı mücadele de önde gelen bir isim olan Prana Complex sizlere köklü çözümler sunmaktadır.Bioenerji temelli terapiyi sizde deneyerek keşfedebilirsiniz.

Biorezonans Bursa
Fiyatları

Biorezonans terapileri her rahatsızlığa göre farklı şekillerde uygulanmaktadır. Terapistlerimiz önce sorunun kaynağını bulmakta ve ona göre bir seans programı oluşturmaktadır. Çözümün şekline göre değişkenlik gösteren fiyatlarımız için uzmanlarımız ile görüşmeniz gerekmektedir. Prana Complex bu doğrultuda soruna odaklı kalıcı çözüm üretmektedir.

Biorezonansı
Hangi Hastalıklara İyi Gelir?

Tamamlayıcı tıp yöntemlerinden olan biorezonans 400'e yakın hastalığa çare olabilmektedir. Bünyemizdeki frekansları düzenleme mantığını kullanan biorezonans terapilerinin hangi dertlere deva olduğunu sıralayacak olursak;
Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sigara Bırakma

Bursa biorezonans ile sigarayı bırakıyor. İlk adımı karar vermekle atabilirsiniz.

Alkol Bırakma

Alkol bırakmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Biorezonans ile kalıcı olarak bağımlılığınızdan kurtulun.

Hızlı Kilo Verme

Biorezonans ile kilo verme yöntemini görünce şaşıracaksınız. Dİyetsiz ve sporsuz da kilo verilebilir!

Madde Bağımlılığı Tedavisi

Madde bağımlılığınızı tek seansta bırakmak istemez misiniz? Ağrı ve acısız şekilde mücize bir çözüm!

İştah Azaltma

Bursa artık iştahını kontrol edebilecek. Boğazınıza hükmedin!

Kronik Ağrı Terapileri

Biorezonas sayesinde kronikleşen ağrılarınıza kalıcı çözümler sağlıyoruz.

Kilo Alma Terapileri

Prana Complex kilo alma seansları ile binlerce kişi kısa sürede kilo almanın mutluluğu yaşamıştır. Sizlerde deneyimlemek için randevu alabilirsiniz.

Biorezonans Nedir?

Biorezonans bir alternatif tıp yöntemi olmakla birlikte insan doku ve hücrelerindeki frekanslara uygulanan bir terapi çeşididir. İnsan vücudundaki frekans bozukluklarını biorezonans cihazı ile titreşimler yollayarak giderme mantığı ile çalışır ve doğal bir yöntemidir.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com