çanakkale biorezonans

Çanakkale Biorezonans
Merkezi

Profesyonel kadromuz ile Çanakkale biorezonans seanslarımız başlıyor. Prana Complex, bağışıklığınızı güçlendiren ve bağımlılıklarınızdan sizleri kurtaran mucize terapi biorezonans ile sizleri tanıştırıyor. İştah dengeleme seanslarından kilo verme terapilerine kadar bir çok alanda etkili bir yöntem olan bioreoznans son zamanların yükselen trendi olmaktadır. Özellikle temellerini bioenerjiden alan terapi, alternatif tıbbın gözdesi olarak giderek büyümektedir.
Prana Complex Çanakkale biorezonans merkezi olarak hizmet vermeye başlıyor. Birçok alanda sayısız faydası olan terapilerimize sizlerde katılabilirsiniz.

Biorezonans Çanakkale
Fiyatları

Mucize terapi biorezonans ülke genelinde en çok uygulanan terapiler arasına girdi. Prana Complex kalitesiyle terapi çeşitleri ise sektörün öncülerinden olmaya devam ediyor. Hem fiyat cazibesi hem de verimlilik açısından en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Biorezonans seansları fiyatları uygulanacak terapiye göre değişkenlik göstermekte ve kişiden kişiye uygulanacak farklı programlara göre farklılık göstermektedir. Terapistlerimiz ile yapacağınız ön görüşmenin ardından bir yol haritası çizilecek ve ücret bilgisine sahip olacaksınız.

Biorezonans
Ne İçin Kullanılır?

En etkili tamamlayıcı tıp yöntemleri arasında olan biorezonans 180 ülkede şikayetsiz olarak kullanılmaktadır. Kullanıldığı alanlar her geçen gün artmakla birlikte başlıca, kilo verme ve iştah dengeleme programları, sigara, alkol ve uyuşturucu kullanımını bitirme gibi konularda ilk akla genel yöntemdir. Kronik ağrılarınızdan tutun da Fibromiyalji gibi rahatsızlıklarınıza kadar birçok alanda halen etkin olarak kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sigara Bırakma

Uzman terapistlerimiz ile sigara derdinden tek seansta kurtulabilirsiniz.

Alkol Bırakma

Alkol bağımlılığına kesin ve kalıcı çözüm arıyorsanız Prana Complex ile tanışın.

Hızlı Kilo Verme

Senelerdir size yük olan kilolardan artık kurtulma zamanı geldi.

Madde Bağımlılığı Tedavisi

Madde bağımlılığına kesin ve kalıcı çözüm. Hem de tek seansta!

İştah Dengeleme

Boğazıma hükmedemiyorum diyorsanız Prana Complex size onu kontol altına almayı öğretiyor.

Kronik Ağrı Terapileri

Senelerdir peşinizi bırakmayan ağrılarınıza kesin ve kalıcı olarak veda edin.

Kilo Alma Terapileri

Çanakkale'de kilo almak isteyenlere özel seanslar ile Prana Complex eşsiz fırsatlar sunuyor.

Biorezonans
Nedir?

Biorezonans, insan bedenindeki frekans bozukluklarını biorezonans cihazı aracılığıyla titreşimler yollayarak gidermeyi amaçlayan bir tamamlayıcı tıp bilimidir. Ayrıca 180 ülkede başarı ile uygulanmış ve uygulandığı alanda, etkileri tüm dünyaca kabul görmüş bir terapi şekli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bizi Ziyaret Edin

Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
Adres
2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
Telefon
0(312) 911 17 92
Email
info@pranacomplex.com