çorum biorezonans

Çorum Biorezonans
Merkezi

Prana Complex ile Çorum biorezonans terapilerimiz başlıyor. Profesyonel kadromuz, sizleri zararlı alışkanlıklardan kurtarıp sağlıklı bir hayat sürmeniz için geldi. Biorezonans tedavisi görenler yorumları ile her zaman olumlu görüşlerini bizlere iletmektedir. Özellikle sigara ve alkol bırakma konusunda tek seansta etkili olan terapilerimiz sizlere çare olmaya devam ediyor.
Mucize terapi biorezonans artık Çorum'un en büyük biorezonans merkezi olarak hizmete açıldı. Kısa sürede kalıcı çözüm sağlamak istiyorsanız, Prana Complex doğru adres.

Çorum Biorezonans
Ücreti

Terapilerimiz uygulanacak terapi çeşidine göre çeşitlenmektedir. Örneğin sigara, alkol ve madde bağımlılığından kurtulmak tek seansta gerçekleşebilirken kilo verme gibi süreç gerektiren terapilerimizde mevcuttur. Uzmanlarımız sizin biyolojik durumunuza göre bir program çıkartmakta ve kişiden kişiye seans sayısı değişkenlik gösterebilmektedir. Kampanyalı fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biorezonans
ile Neler Yapılır?

Bir çeşit tamamlayıcı tıp yöntemlerinden olan biorezonans birçok rahatsızlığa çözüm sağlayabilmektedir. Özellikle sağlıklı ve hızlı kilo vermek isteyenlerin en çok tercih ettiği terapiden sizlerde faydalanabilirsiniz. Biorezonans terapimilerimizden başlıcaları şunlardır;

Sigara Bırakma

Tek seansta sigarayı bırakmak ve kalıcı olarak bağımlılığınıza dönmemek için ilk adımı atın.

Alkol Bırakma

Mucize terapi biorezonans ile alkol bağımlılığınızı yok edelim.

Hızlı Kilo Verme

Spor ve diyet yapmadan kilo vermenin münkün olduğunu söylüyoruz. Deneyin!

Madde Bağımlılığı Tedavisi

Madde bağımlılığına karşı en etkili çözüm olan biorezonans ile tek seansta uyuşturucuyu bırakabilirsiniz.

İştah Dengeleme

İştah arttırma ve iştah kapama terapilerimiz ile kilo almak ve vermek çok kolay.

Kronik Ağrı Terapileri

Biorezonans ile yıllardır çektiğiniz ağrılardan kurtulun.

Kilo Alma Terapileri

Çorum kilo alma merkezi olarak hizmet veren Prana Complex sizlere yeni kapılar açıyor.

Biorezonans Tedavisi Görenler
Yorumları

Biorezonans bir alternatif tıp yöntemidir. Kişinin bünyesinde bulunan frekansları düzenleme terapisi olduğu için terapilerimizden faydalananlarda yüzde 90 üzerinde başarı sağlamaktayız. Özellikle aldığımız geri dönüşler bizleri çok mutlu etmekte ve Prana Complex kalitesini ortaya koymaktadır.

Biorezonans Ne için Kullanılır?

Günümüzde biorezonans terapileri bir çok amaç için kullanılmaktadır. Örneğin kilo verme sorunu ile karşı karşı iseniz, vücudunuza gönderilecek frekanslarla sizlere tokluk hissi vererek yemek yemeyi azaltabilir, sağlıklı ve hızlı kilo vermenin keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm dünya genelinde biorezonans kronik ağrı terapisi, madde kullanımı, alkol ve sigara bağımlılığına karşı hızlı reaksiyon verme, hem iştah açma hem de iştah kapama yolları ile kilo alma ve kilo verme sorunları ortadan kalkabilmektedir.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com