edirne biorezonans seansları

Edirne Biorezonans
Merkezi

Profesyonel ekibimiz ile Edirne biorezonans terapilerimiz başlıyor. Tüm dünyada yeni bir trend haline gelen biorezonans tedavisi olanlar yorumları ile Prana Complex'in kalitesinden söz etmektedirler. İnsan vücuduna karşı bir frekans yollama yöntemi olan terapimize ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle sigara bırakma programlarımızda tek seansta başarı sağladığımızdan dolayı en çok tercih edilen terapilerimiz arasındadır.
Ülkemizde en çok tercih edilen biorezonans merkezi olan Prana Complex Edirne'de de artık boy gösteriyor. Mucize terapinin etkisini sizlerde görmek isterseniz bize ulaşın.

Biorezonans
Nedir?

Prana Complex'in kullandığı biorezons, insan bedenine titreşim gönderme yoluyla yapılmaktadır. Temelinde insan bedeninden alınan maddelerin doğal frekanslarını biorezonans cihazı ile kaydedip, karşı bir frekans oluşturup, tekrar vücuda yollama yöntemidir denilebilir. Abrahamson methodu olarak da bilinen terapiler dünya genelinde çok ilgi görmektedir.

Biorezonans İşlemi
Nasıl Yapılır?

Bir alternatif tıp yöntemi olan biorezonans enerji tıbbı temeline dayanmaktadır. Bu biyofiziksel terapi elektromanyetik frekans yollama yoluyla yapılır. Bu frekanslar kendi bünyemizdeki doğal maddelerin frekansı ile vücuda gönderilmektedir. Gönderilen titreşimler frekansları düzenleyerek sağlıklı bir şekle sokmaktadır.

Sigara Bırakma

Bİorezonans yöntemi ile sigara bırakma tek seansta mümkün olmaktadır.

Alkol Bırakma

Alkol bağımlılığını terk etmek istiyorsanız tam zamanı!

Hızlı Kilo Verme

Artık kilo vermek isteyenlerin adresi Prana Complex oluyor. Az zamanda çok iş başarmanın sırrını paylaşıyoruz.

Madde Bağımlılığı Tedavisi

Edirne'de uyuşturucu madde kullanımı ile mücadelede en ön safta yerimizi aldık. Tek seansta sizleri kurtamayı kafamıza koyduk!

İştah Dengeleme

İştah arttırma ve azaltma yöntemlerimizden faydalanarak boğazınıza hükmedebilirsiniz.

Kronik Ağrı Terapileri

Artık kalıcı olduğuna inandığınız ağrılarınıza kesin çözüm sağlıyoruz.

Kilo Alma Terapileri

Prana Complex Edirne kilo alma terapileri ile bu alanda da öncü olmaktadır.

Biorezonans
Hangi Hastalıkları Tedavi Eder?

170'den fazla ülkede etkisi kabul görmüş olan biorezonas terapilerimiz ile bir çok rahatsızlığa çare olabilmekteyiz. Tamamen doğal bir yöntem olduğu için bağışıklığı arttırma da oldukça etkilidir. Hızlı kilo verme, kronik ağrı terapileri, sigara bırakma, fibromiyalji, bach çiçekleri terapisi, iştah dengeleme gibi alanlarda en çok kullanılan terapi olma özelliği taşır.

Bizi Ziyaret Edin

Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
Adres
2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
Telefon
0(312) 911 17 92
Email
info@pranacomplex.com