ems ankara

Prana Complex ile
EMS Fitness

Prana Complex sağlığınız için EMS Fitness hizmeti sunuyor. EMS, sporcuların yanı sıra, fizik tedavi yöntemlerine ihtiyacı olan bireylerin de sıkça tercih ettiği bir yöntemdir. Bu yöntem ile hedef kas grubunuzu seçerek güçlendirebilir aynı zamanda daha sağlıklı ve dinç bir vücuda kavuşabilirsiniz. EMS ile zayıflayanalar yorumları ile bu sistemin ne kadar etkili olduğunu anlatsa da, bir de bizden duymalısınız.
EMS Training
EMS teknolojisi uzunca zamandır kas geliştirme programlarında kullanılır. Kasları elektrik ile uyaran bir sistemdir.
Prana Complex'in Ems koçları eşliğinde sunduğu EMS Fitness ile tanış. Randevu alabilirsiniz.
Ems Fitness Yorumları
EMS Fitness sadece fizik tedavi yöntemi olarak görülmemelidir. Fizik tedavi ve kas güçlendirmenin yanı sıra kilo vermenizi de sağlar. Bu anlamda önemli derecede olumlu geri dönüşler almaktayız.

EMS Fitness
Farkı

Prana Complex, özel EMS Fitness programı ile spor yapmak artık çok kolay. Profesyonel koçlar eşliğinde sizde artık fit bir vücuda sahip olabilirsiniz! Bir kaç seanstan sonra EMS Fitness kolaylığını ve rahatlığını hissetmeye başlayacaksınız. Çünkü zaman tasarrufunu spor yaparken bile hissedeceksiniz. Uzmanlarımız bu sporu 15 yaşından itibaren tavsiye ediyor. EMS Sporu vakti az olan bireyler için en ideal yöntemdir.

EMS Fitness
Nedir?

EMS (Elektro Electrical Muscle Stimulation) Fitness, Elektrikli Kas Uyarılması olarak da bilinen bu fitness çeşidi, standart fitness’dan oldukça farklıdır. Özellikle odağında vücut kaslarının güçlendirilmesi vardır. Hem iş hem de okul hayatındaki yoğunluktan dolayı spor için çok zaman ayıramayanlara özel, EMS antrenmanı kullanılarak yapılır. 21.yüzyılın teknolojisinin Fitness ile uyarlanması sonucu ortaya çıkmıştır. Ayrıca uzun yıllardır fizik tedavi yöntemi olarak da kullanılmıştır. Elektrikli kas uyarılması olarak ta bilinen bu yöntem, istenilen kas bölgesini güçlendirir. Böylece sporcuların antrenmanlara hazırlanması ve adaptasyonu hızlanır. Kişisel gelişim için EMS en iyi tercihlerden biridir.

EMS Fitness ile
Hızlı Kilo Verme

Prana Complex EMS Fitness ile hızlı kilo verme imkanı da sunar. Günümüzde hayat temposu ve stres insanların vücut yağını arttırmakta ve vücut direncini azaltmaktadır. Bunun yanında spor yapmak seratonin seviyesini arttırdığı için endorfin hormonunu harekete geçirir. Bu da hem mutluluk duymamızı sağlar hem de stresi ve yağlanmayı azaltır. Sizler de EMS Fitness ile spor yaparken aldığınız keyfi alıp, 20 dakikada 3000 kalori verebileceğinizi göreceksiniz.

Son günlerin artan trendi EMS Fitness bir çoğumuzun ilgisini çekmeye başladı. Ayrıca Her yaş grubuna hitap etmekle birlikte;

-Bebeğe zarar verme riskine karşı hamile olan anne adaylarımız,
-Kemoterapi alan kanser hastaları,
-Halk arasında Sara dediğimiz Epilepsi hastaları,
-Kalbinde pil olan kalp hastaları,
-maalesef EMS Fitness hizmetimizden yararlanamamaktadır.
0123456789001234567890                     %

Başarı Oranı

01234567890012345678900123456789001234567890                     +

Mutlu Uğurladıklarımız

01234567890                     +

Ödüllerimiz

01234567890012345678900123456789001234567890                     +

Bizi tavsiye edenler

EMS Fitness
Zararlı mı?

EMS Fitness, elektrik sinyalleri ile vücut kaslarını uyararak harekete geçiren bir sitemdir. Bu sinyallerin vücuda hiçbir zararı yoktur. Çünkü antrenman temposunda kas uyarılması mantığıyla hareket eden sistem vücudun daha hızlı etkileşime geçmesini sağlamaktadır. Ayrıca EMS fiziksel olarak yapılan spora göre daha olumlu sonuçlar vermektedir. Antrenman sırasında kaslarınız normalden çok daha fazla çalışır, üstelik 30 dakikalık EMS ile...

Bizi Ziyaret Edin

Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
Adres
2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
Telefon
0(312) 911 17 92
Email
info@pranacomplex.com