izmir biorezonans

İzmir Biorezonans
Merkezi

Prana Complex'in uzman kadrosu, son teknoloji cihazları ve sağlığa verdiği önem ile İzmir biorezonans terapilerini alıyor. Böylece bioenerji temeline dayanarak inanılmaz çözümler üretiliyor. Biorezonans şikayet oranı en düşük terapi yöntemlerinden biridir. Ayrıca bioenerji tedavisi alan bireylerin vücuduna herhangi bir şekilde kimyasal madde, ilaç veya yabancı madde verilmez. Bu nedenle sağlıklı, hızlı ve güvenilir bir yöntemdir.

İzmir'de biorezonans terapi yöntemlerinin tamamını kullanan Prana Complex bir çok bağımlılık ve rahatsızlıkta bireyleri sağlıklı bir yaşama kavuşturur.

İzmir Biorezonans
Terapisi Fiyatları

Hayatınızda yapacağınız köklü bir değişiklik karşısında çok uygun bir fiyatlama ile karşılaşacaksınız. Prana Complex İzmir biorezonans fiyatları hakkında çalışmaları yürütürken İzmir'in tamamına hizmet vermek amacıyla minimum fiyat politikasını benimser. Böylece her yıl binlerce birey kötü alışkanlıklarından kurtulur veya sağlığına kavuşur. Ayrıca biorezonans terapileri genellikle tek seansta kesin ve kalıcı çözümler üretir. Fakat bazı olağan dışı durumlarda ikinci seans gerekebilir.

Biorezonans
Çeşitleri

-Klasik Biorezonans
-Manyetik Biorezonans
-Gerontolojik Biorezonans

İzmir Biorezonans
Öncüsü Prana Complex

Prana Complex bioenerji ile nikotin bağımlılığı, alkol bağımlılığı, madde bağımlılığı gibi bir çok kötü alışkanlığı sonlandırmanızda yardımcı rol oynar. Ayrıca biorezonans teknolojisi ile hızlı kilo verme, iştah azaltama, iştah çoğlatma ve kronik ağrı tedavisi hizmetleri de sunar. Hemen arayın randevunuzu oluşturun.

Sigara Bırakma

Bioenerji mucizesi ile her yıl binlerce İzmir'li tek seansta sigara bırakma hizmetini alıyor. Fakat bunun için harekete geçmek gerek. Bırakabilirsin! Şimdi tıkla.

Alkol Bırakma

Alkol bağımlılığı tedavisinde inanılmaz yollar katediyoruz. Bu sayede her yıl binlerce birey alkolü bırakıyor. Sende biorezonans ile tanış alkolden kurtul.

Hızlı Kilo Verme

Yaza sağlıklı girip İzmir akşamlarında fit bir vücutla gezmek istemez misin? Hızlı kilo verme terapilerimize katılın sağlıklı ve kalıcı kilo verin.

Madde Bağımlılığı Tedavisi

Uyuşturucuyu bırakmak için en kolay yöntemlerden biri olan bioenerji yöntemi ile madde bağımlılığınız son bulacak. Bu sayede daha kaliteli bir yaşama kavuşacaksınız.

İştah Azaltma

İştah problemleriniz mi var? Prana Complex iştahınızı azaltabilir veya artırabilir. Bu sayede sağlıklı ve dengeli bir vücuda kavuşabilirsin. Üstelik bunu tek seansta yapar.

Kronik Ağrı Terapileri

Kronik ağrı tedavisi ile sebebini bulamadığınız ağrılardan kurtulun. Bu hizmet yine biorezonans cihazları ile verilir. Bu sayede çözülemeyen baş ağrıları ve eklem ağrılarına çözümler üretir.

Kilo Alma Terapileri

Hızlı kilo almak Prana Complex ile çok kolay. 1 haftada 5 kiloya kadar almak mümkün.

Biorezonans'ın
Yan Etkileri

Biorezonans hiç bir yan etkisi olmayan frekans odaklı bir tedavi ve terapi yöntemidir. Bunun aksine sağlığınıza bir çok katkıda bulunur.

Bu katkılar

-Sigara bırakma
-Alkol Bırakma
-Madde bağımlılığı
-İştah dengeleme
-Hızlı kilo verme
-Kronik ağrı tedavisi
-Bağışıklık sisteminizin güçlendirilmesi

Biorezonans Hakkında Akademik Yorumlar

Bioenerji teknolojisi Abrahamson methodu olarak ta bilinir. Biorezonans bu teknolojiyi temel olarak alır. Profesyonel ellerin kullanması gerektiği bu cihazlar hakkında her yıl bir çok doktor veya profesör makaleler yayımlar. Aynı teknoloji kalp damar hastalıklarından, bir çok farklı rahatsızlıklara kadar farklı yöntemlerle kullanılır. Örneğin Pr. Dr. Ahmet Akgül biorezonans hakkında yayımladığı makalesinde kalp ver damar hastalıkları tedavisi ve teşhisinde bu yöntemi kullandığını belirtmiştir.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com