karabuk-biorezonans-terapi

Karabük Biorezonans
Merkezi

Profesyonel ekibimiz ile Karabük biorezonans seansları hizmetinize açıldı. Bioenerjinin etkilerini tüm dünyada gösteren biorezonans cihazı vasıtasıyla frekans terapisi sizlere sıhhat verebilmektedir .Özellikle sigara ve alkol bırakma konularnda nam salan biorezonansın faydaları saymakla bitmiyor. İştah azaltma ve arttırmada da kullanılan hızlıca kilo verme ve almanıza da yardımcı olabilmektedir.

Karabük Biorezonans
Fiyatları

Prana Complex ayrıcalığla biorezonans terapileri tüm ülkede olduğu gibi Karabük'te de rakipsiz fiyat politikası ile hizmetinizde. Terapi çeşitlerine ve seanslarına göre farklılık gösteren fiyatlarımız için bize ulaşarak bilgi sağlayabilirsiniz.

Biorezonansı
Kullandığımız Alanlar

Sigara Bırakma

Karabük sigara bırakma konusunda artık hiç zorlanmıyor. Mucize terapi biorezonans ile problemler çözüldü.

Alkol Bırakma

Sizde tek seansta alkolü bırakabilir ve bir daha asla alkole geri dönüş yapmayabilirsiniz. İlk adımı atın!

Hızlı Kilo Verme

Kilolarınızla başınız dertteyse diyetsiz sporsuz bir şekilde hızlı kilo verin. Nasıl demeyin mucize terapi ile gerçek!

Madde Bağımlılığı Tedavisi

Ağrısız acısız bir şekilde tek seansta madde kullanımınıza son verebilirsiniz.

İştah Dengeleme

Doymak bilmeyen bünyeler ile ne yersem yiyim yaramıyor diyenler için iştah dengeleme programlarımız hizmetinizde.

Kronik Ağrı Terapileri

Kronik ağrılarınız artık size acı veremeyecek. Prana Complex kesin ve kalıcı olarak kurtulmanız için biorezonans terapisi uyguluyor.

Kilo Alma Terapileri

Kilo almak isteyip alamıyorsanız Prana Complex'de kilo alma terapileri tam size göre! İstediğinşz kiloya sağlıklı bir şekilde bizimle ulaşablirsiniz.

Biorezonans Nedir?

Evrensel bir yöntem olan biorezonans, vücudumuzdaki tükürük gibi doğal maddelerin frekansları ile terapi olacak bölgenin frekansları biorezonans cihazı ile birleştirilerek tekrar vücuda titreşim olarak gönderilmesi şeklidir. Bu elektromanyetik frekanslar bünyemizdeki bozuk frekansları terapi etmekte ve vücuttaki dağılımı düzenlemektedir.

Biorezonans Zararları Var Mı?

Gün geçtikçe kullanımı artan bir terapi olan biorezonans yöntemi tamamen doğal bir süreçtir. Vücuda yollanan titreşimlerin frekansları zaten vücudumuzdan elde edildiği için bünyemize ters hiçbir etkisi olmamaktadır. Aynı zamanda hiçbir kimyasal madde içermediği için zararlı değildir. Tam aksine 90'dan fazla ülkede kullanılan biorezonans terapileri 400'den fazla hastalığa çare olmaktadır.

Bizi Ziyaret Edin

Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
Adres
2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
Telefon
0(312) 911 17 92
Email
info@pranacomplex.com