nasıl kilo alınır

Sağlıklı Kilo Alma
Yöntemleri

Bioenerji yöntemi temelli biorezonans teknolojisi ile kilo alma terapilerine katılabilirsiniz. Prana Complex denenmiş kilo alma yöntemleri arasından en güvenilir ve sağlığa zararı olmayanı tercih eder. 1 haftada 7 kilo almak gibi sağlıksız bir beklentiniz var ise Prana Complex size bunu sağlamaz. Ayrıca kilo almak için ilaçlar da sunmaz. Bunların aksine sadece frekans sistemi ile çalışan biorezonans kullanılır.

Sağlıklı, güvenilir ve yeterince hızlı verim alınır.
1. İdeal Kilonun Bulunması
Prana Complex işleme başlamadan önce ideal kilonuzu hesaplar ve bu oranda hizmetine odaklanır.
İştah dengeleme terapilerinde sizin için bir randevu oluşturulur.
3. İştah Dengeleme
Prana Complex biorezonans ile iştahınızı olması gereken seviyeye ulaştırır.
4. İdeal Kilona Kavuş
Biorezonans seansı sonrasında ideal kilonuza ideal hız ile ulaşırsınız.

Denenmiş Kilo Alma
Yöntemleri

Prana Complex daha önce denenmemiş hiç bir yöntemi kilo alma terapilerinde kullanmaz. Bu sayede güvenli ve sağlıklı bir yolu birlikte yürürüz. Kilo almanın bir çok yöntemi vardır. Bunlardan bir kısmı zararlı bir kısmı ise zararsızdır. Burada tercihinizi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken husus sağlığınız olmalıdır. Bu nedenle Prana Complex en güvenilir yöntem olan biorezonansı kullanır.

Bu yöntemler şöyle sıralanır;

- Biorezonans
- Bol kalorili yiyecekler tüketmek
- Öğün sayısını artırmak
- Bol karbonhidrat almak

Çok Zayıfım Kilo Almak İstiyorum

Prana Complex kendini çok zayıf hisseden her bireyin kilo alma ihtiyaçlarına sağlıklı çözümler üretir.

Hızlı Kilo Alma Yöntemleri

Prana Complex hızlı kilo alma yöntemleri ile sağlığınızı bozmaz. Öncelik hedefimiz sağlığınızı koruyarak ideal kiloya kavuşmanızdır.

Kilo Alma Diyeti

Prana Complex'in uzmanları vücut dengenizi bozacak kilo alma diyetlerinden sizleri uzak tutar. Bioenerji frekanslarını kullanarak sadece iştah dengenizi sağlar.

Kilo Almak İçin İlaç

Uzmanlarımız sunmuş olduğumuz biorezonans seanslarında bireyin vücuduna herhangi bir kimyasal veya ilaç vermez. Güvenle katılabilirsiniz.

Sağlıklı Kilo Alma
Programı

Kilo almak için sağlığınızı kaybetmeyin. Kilo kaybı yaşadığınız her dönemde vücudunuz sarsılabilir. Ardından yoğun ve sağlıksız bir kilo alma yöntemi tercih ederseniz vücudunuzu çok farklı bir denge bozukluğuna sokabilirsiniz. Bu nedenle sağlıklı kilo alma programınızı seçerken en sağlıklı ve zararsız olanını seçmelisiniz. Bu programların başında biorezonans terapileri gelir. Bu nedenle Prana Complex biorezonansı kullanır.

Sadece tek bir seansta kilo almaya yöneltilebileceğiniz gibi yine tek bir seansta kilo verme eğilimine geçebilirsiniz.

Kaloriyi Artırın

Normalden daha yüksek kalorili gıdalar tüketmeye özen gösterin.

Öğün Sayısı

Günde kaç öğün yemek yiyorsanız bunu bir veya iki öğün artırın. Bu sayede günlük ihtiyacın üzerinde kalori alabilirsiniz.

Bol Karbonhidrat

Bol karbonhidrat tüketmeniz kilo almanıza neden olur. Bunu vücut dengenizi bozmayacak kadar yapın.

İştahınızı Dengeleyin

Biorezonans ile iştahınızı dengeleyebilirsiniz. Bu sayede kalıcı şekilde ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

Sigarayı Bırakın

Çok sigara içen bireylerin normalin altında kilolara düştüğü bilinir. Sigarayı bırakarak kilo alabilirsiniz.

Yaşam Tarzınızı Değiştirin

Çok stresli bir iş hayatı veya bitmeyen koşturmacalar sizi olmanız gerektiğinden daha zayıf bir hale getirebilir. Yaşam tarzınızı düzenleyin.

Yo Yo Diyeti ile Kilo Alma

Günümüzde sosyal medya gündeminde kilo almak için yo yo diyetinden oldukça sık bahsediliyor. Bu diyet 4 gün sürüyor. Yo yo diyetinde bu dört gün boyunca çok yüksek kalorili besinler tüketiliyor. Vücudun ihtiyacından çok daha fazla alınan kaloriler sonucunda hızlı bir kilo alma süreci yaşanıyor.
Prana Complex bireyin vücuduna alışılmadık tepkiler verecek tüm yöntemlerden uzak duruyor. Bu nedenle Yo Yo diyetini önermiyoruz. Yo yo diyeti gibi ani kilo almalar yerine istikrarlı ve sağlıklı bir iştah dengeleme hizmeti sunan Prana Complex kilo almanızı sağlarken sağlığınızı da korur.

Prana Complex'in mail bültenine abone olarak kampanya ve yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

  Kilo Alma
  Diyeti

  Prana Complex'ten düzenli bir diyetisyen desteği alarak kilo alma diyeti ihtiyacınıza profesyonel çözüm üretebilirsiniz. Diyetisyenlerimizin sunduğu kilo alma diyetleri ile ideal kilonuza ulaşmanız sağlanır. Bu diyetlerde her zamanki gibi önceliğimiz sağlığınızdır. Sağlıklı kilo alabilmeniz için diyetin yetersiz olacağı uzmanlarımız tarafından tespit edilirse biorezonans önerilir. Biorezonans ile kilo almanızı iştahınızı yükselterek sağlarız.
  Uzmanlarımız kilo alma diyetlerinde 1 haftada 5 kilo alma, 1 haftada 7 kilo alma veya ayda 10 kilo alma gibi hızlı etki gösterip vücut dengenizi bozan yöntemlerden sizi uzat tutar. Sağlığını kaybetmiş bir bireyin kilo dengesini sağlamış olmasının hiç bir önemi yoktur. Bu nedenle kilo almak için mutlaka kesenize değil sağlığınıza odaklanmış bir kuruluş ile yolunuza devam etmelisiniz.
  Gündemde olan ve Prana Complex'in uzak durduğu kilo alma diyetleri aşağıdaki gibidir.

  1 Haftada 7 Kilo Almak

  Bir haftada 7 kilo almak için yo yo diyeti, bol hayvansal gıdalar ve pirinç öneriliyor. Bu şekilde kilo almanızı Prana Complex önermiyor. Bir hafta gibi hızlı bir sürede 7 kilo almak bir çok bireyin sağlığını bozduğu gibi ciltlerinde yırtılmalar da meydana getiriyor.

  Ucuz Kilo Alma Diyeti

  Günümüzde bir çok merdiven altı kuruluş ucuz kilo alma diyetleri sunuyor. Bu diyetisyenlik desteklerinde her yıl binlerce birey ya aşırı kilo alıyor, ya da sağlığını kaybediyor. Destek alacağınız kuruluşun mutlaka profesyonel olduğundan emin olun.

  1 Haftada 5 Kilo Almak

  Biorezonans gibi güvenilir yöntemlerin aksine sağlıksız ne varsa yiyerek 1 haftada 5 kilo almak kimsenin istediği bir durum olmasa gerek. Vücudunuzun alışık olmadığı ve istemediği kadar gıdayı yemek sağlığınızı bozar.

  Kilo Alma Diyeti Kadın / Erkek

  Kadın ve erkek metabolizmaları farklılık gösterir. Bu nedenle kilo alma diyetleri cinsiyete göre değişiklik gösterir. Bu hususta Prana Complex'ten destek alarak kendinize uygun bir diyete erişebilirsiniz.

  Kilo Almak İçin
  Yapman Gereken Tek Şey

  Aylardır uğraşıyorum ama bir kilo bile alamıyorum diyorsanız doğru noktadayız. Normal kilosunun altına inmiş bireyler için Prana Complex son teknoloji altyapısı ile uzman kadrosunu bir arada sizlere sunuyor. Hemen bir randevu oluşturarak harekete geçebilirsin.

  44 kiloya kadar düştüm. Biorezonansa girdim, bir kaç aydır sabit 55 kiloyum. Başta Orkun beye olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim.

  İdeal kiloma kavuşmamda çok etkiniz oldu. Teşekkürler.

  Buraya ne yorum yapsam bilemedim. Her şey için çok çok teşekkür ederim. Sayenizde kendimi daha iyi hissediyorum.

  Yılın En İyi
  Kilo Dengeleme Merkezi

  Prana Complex kilo almak veya vermek isteyen binlerce bireyde oluşturduğu yüksek memnuniyet ile bu ünvanı elinde tutuyor. Sizlerden ve profesyonel kadromuzdan aldığımız güç ile her gün bir çok bireyi tesisimizden mutlu uğurluyoruz. Siz de ailemize katılarak daha sağlıklı bir vücuda erişebilirsiniz.
  0123456789001234567890                     %

  Başarı Oranı

  01234567890012345678900123456789001234567890                     +

  Mutlu Uğurladıklarımız

  01234567890                     +

  Ödüllerimiz

  012345678900123456789001234567890                     +

  İkinci Seansa İhtiyaç Duyanlar

  Evde Kilo Alma Yöntemlerine Dikkat

  Bir çok birey evde kilo alma yöntemleri üzerinde vücutlarını adeta deney tahtasına çevirir. Siz bu kitle arasında olmayın. Günümüzde özellikle sosyal medya platformlarında asılsız bir çok kilo alma yöntemi görüyoruz. Bunlar arasında en risklileri 1 günde 1 kilo alma, 7 günde 7 kilo alma gibi iddialı olanlar. Bu yöntemleri uygulayan bir çok birey sağlığından oluyor. Kilonuzu dengelemek sağlığınız ile hassas bir oyuna girmek gibidir. Bu nedenle uzmanlar eşliğinde yürütülmesi gereken bir süreçtir.

  Teşekkürler Prana Complex sayenizde 50 kiloya ulaştım 🙂

  MERVE C.

  46 kiloydum. Şu an 59 kiloya kadar eriştim. Çokta zor olmadı. tavsiye ederin.

  EMRAH B.

  Sürekli “kuru” olarak anılmaktan geriliyordum. Şu an olmam gerektiği kilodayım. teşekkür ediyorum 🙂

  HÜLYA Ş.

  İlk başta inanmasam da sonrasında etkisini hissettim. Kilo almaya da başladım. Seansa katılalı 2 hafta oldu. Kendimi iyi hissediyorum. Güzel teknoloji. Tebrikler.

  ALİ H.

  Kendimi bitkin hissedecek kadar zayıfım. Biorezonans seansına dün katıldım. Bakalım kilo alacak mıyım? Buradan size haber vereceğim.

  ALPEREN C.

  İlk defa böyle bir şey denedim. Seansa gireli 3 hafta oldu. Kilo alıyorummmm 🙂

  AYŞİN F.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com