ozon sauna nedir

Ozon Sauna ile
Zayıflama

Son yılların yükselen trendi ozon sauna mucizevi özelliklerdeki faydaları ile kilo vermeye bire bir uygulamadır. Kısa yoldan ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeyi mümkün kılar. Kısa seanslar sayesinde kilo vermeyi hızlandırmaktadır. Sağlıklı kilo vermek isteyen bireylerin başvurabileceği bir yöntemdir. Seans içerisinde birçok hastalığa ve vücuda fayda vererek bireylerin sağlığına kavuşmasını sağlamaktadır. Ozon sauna yorumları okunduğunda birçok müşteri tarafından memnun kalındığı da görülebilmektedir. İnsanlar faydasını görüp başkalarının da bu hizmetten yararlanmasını sağlamak amacıyla yorum yapıp eşe dosta tavsiyeler vermektedir. Ozon saunası sayesinde verilen ücretin karşılığı kat kat alınmaktadır.
Ozon Sauna Yorumları
Ozon sauna terapilerimizden yararlananlar yorumları ile bizleri mutlu etmektedir. Prana Complex ozon sauna seansları ile etkili bir terapi gerçekleştirmektedir.
Ozon sauna zararları olmayan organik bir terapi çeşididir.
Ozon Sauna Zayıflatır Mı?
Seans sonrası selülit ve benzeri şikayetlerinizin yanı sıra bedeninizde de incelme sağlarsınız.

Ozon Sauna
Kaç Seans Uygulanır?

Ozon sauna işlemleri hastalığa ve ne kadar kilo verileceğine bağlı olarak değişebilmektedir. Ortalama olarak 8 ile 10 seans arası uygulanmaktadır. Bu seans sayıları tam olarak tedavi uygulanmasına yeterli olmaktadır.
Ozon sauna hizmetimiz ile firmamız profesyonel ekip arkadaşlarıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız Ankara’da hizmet suna en kaliteli firmalar arasında yer almaktadır. Ozon sauna seans ücreti her bütçeye uygun olması amacıyla oldukça uygun ücretlerde verilmektedir. Ozon sauna hakkında bilgi alıp tedavi olmak için bizimle iletişime geçip en kısa sürede kilo vererek aynı zamanda sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Ozon Sauna
Nedir?

Ozon sauna özel bir saunada tedavi veya fayda almak amacıyla kullanılan bir sistemdir. Ozon saunası sıcak bir kabinin içerisine girerek deri yolunda vücuda ozon verilmesine denmektedir. Bu yöntem sayesinde kardiyovasküler sistemlerini ve kan basıncını olum yönde etkilemektedir. Bu yöntem kalbe ve vücuttaki bütün dolaşım sistemlerini stressiz bir antrenman yaptırmaktadır. Kandaki oksijen sayısı arttırılarak dokulara daha fazla oksijen ulaşması sağlanmaktadır. Kilo vermede, stresin vücuttan uzaklaştırılmasında, sindirim sistemi ve dolaşım sistemini dengeye sokmasında, toksin atmada, cildi güzelleştirip sıkılaşmasında ozon sauna faydaları oldukça fazladır.

Selilütten Kurtul

Prana Complex'in özel uyguladığı ozon sauna terapisi ile selilütten kurtulacak, sağlıklı ve hoş bir vücuda kavuşacaksınız.

Stres ve Yorgunluğa Çözüm

Ozon terapisi sayesinde bir çok rahatsızlığınıza çare bulabilirsiniz. Hayatın stresini ve yorgunluğunu atmanın en etkili yoluna girin.

Randevu Al

Uzman terapistler eşliğinde hemen seanslara başlayın ve ozon terapisinin gücünü keşfedin.

Sorunları Çöz

Uygulayacağınız program sayesinden sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ozon Sauna Faydaları

Ozon saunasının vücuda birçok yararı bulunmaktadır. Ozon sauna yararları şöyle madde halinde sıralanabilir.
• Vücutta oluşturduğu rahatlamanın ve estetik etkilerinin ziyade kireçlenme, soğuk algınlığı, halsizlik baş ağrısı gibi hastalık şikayetlerine de yardımcı bir tedavi yöntemidir.
• Vücudun dış etkenlerine karşı vücut direncini arttırmaktadır.
• Deriyi ölü hücrelerden tamamen arındırmaktadır.
• Daha temiz, güzel ve yumuşak bir cilde sahip olunmasını sağlamaktadır.
• Vücutta sarkmaları olan bireyler veya bölgesel yağlanmaları bulunan bireyler için kilo vermede oldukça büyük bir öneme sahiptir.
• Derinin 4 ile 6 santimetre altına bulunan ozon, bir seans gibi kısa bir sürede 450 civarında kalori yakmaktadır. Bu yöntem en çok kullanılan ve bilinen buharlı saunaya göre 7 kat daha fazla bir etki göstermektedir.
• Vücutta doğal gençleşmeyi sağlamaktadır.
• Yorgunluğu atarak zinde olmanızı sağlar.
• Spor yapıldıktan sonra kas ağrılarına sebep olan laktik asitlerin terleme yolu ile vücuttan atılmasını sağlar.

• Beyin dokusunda bulunan damarları besleyerek zihin fonksiyonlarını son derece geliştirmektedir.

• Böbrek yoluyla ancak uzun süre zarflarında atılabilen ağır metaller bu yöntem sayesinde deriden kolay bir şekilde atılmaktadır.
• Mikrobik kaynaklı oluşan birçok hastalığın oluşmasını engellemektedir.
• Vücut direncini arttırmaktadır.
• Toksinlerin ve ödemin atılmasını sağlayarak ağrıların da vücutta oluşuma iznin vermez.

Ozon Buharı Nasıl Yapılır?

Ozon buharı kabin içinde usullerine uygun bir şekilde verilmektedir. Ozon gazını solumak sakıncalı olduğundan dolayı kabin boyunu da kapsayacak şekilde vücudun baş kısmında alt tarafına uygulanmaktadır. Baş kısmı hariç her bölgeye uygulanmasında herhangi bir risk bulunmamakla beraber oldukça faydalıdır. Kişi kabine girerek sabitlenir. Sabitlendikten sonra makine kapağı kapatılır. Makine baş kısmı hariç vücudun bütün kısımlarını içine almaktadır. Bu sayede vücudun her kısmı ozon gazına maruz kalmaktadır. Ozon buharı sayesinde insanlar sağlığına kavuşarak kilo verebilmektedir. Ozon saunada ozon gazı ile birlikte buhar verilmektedir. Bunun sebebi vücudun ozon gazını emmesi ve etkilenmesi içindir.
Mail bültenimize abone olarak ozon sauna hakkındaki yeniliklere anında erişebilirsiniz.

  Ozon Sauna
  Terapileri

  Son zamanlar da ozon sauna Ankara bölgesi için önemini arttırmıştır. Özellikle selülit tedavisinde en etkili yöntem olarak bilinmektedir. Prana Complex hem ilklerden olma özelliği ile hem de ozon sauna seans fiyatları ile en çok tercih edilen kompleks olma özelliğini taşımaktadır. Profesyonel kadromuzun uyguladığı programlar sayesinde seanslarımız en verimli şekilde geçmektedir. Selülitlerinden kurtulan, bölgesel incelme sağlayan ve vücudu onarılarak fonksiyonları düzelen konuklarımız ozon sauna yorum ve geri dönüşleri ile bizleri çok mutlu etmektedir.

  Ozon Sauna İle
  Nasıl Zayıflanır?

  Birçok insan ozon sauna zayıflatır mı veya ozon sauna ne kadar zayıflatır sorularını sormaktadır. Ozon sauna ile zayıflamak mümkündür. Ozon sauna sayesinde vücutta yaklaşık olarak 200 ile 450 arası kalori yakımı gerçekleşmektedir. Bu sayede aldığınız fazla kaloriler yakılarak yediğiniz yiyeceklerdeki kalori miktarının altına düşer. Bilimsel olarak da verilen kalori daha fazla olduğundan kilo vermeniz de bir o kadar kolay olmaktadır. Zayıflama sağlıklı bir şekilde olurken aynı zamanda vücutta birçok faydalı etki bırakmaktadır. Hiçbir kimyasaldan yardım alınmayarak gerçekleştirilen seanslar sayesinde sağlığa kavuşulup düzenli bir şekilde kilo vermek mümkündür.

  Ozon Sauna
  Seansları

  Ozon sauna seansları oldukça kısa bir sürede uygulanmaktadır. Bireyler bu sayede hızlıca kilo vererek sağlıklarına kavuşabilmektedirler. Sakıncalı bir durum bulunmadığından her birey gönül rahatlığıyla bu tedavi yöntemini kullanabilmektedir. Astım ve solunum yolu hastalığı bulunan kişilerde bu tedavi daha sık takiplerle dikkatli bir şekilde yapılmak şartıyla uygulanabilmektedir.
  Baş kısım dışarıda kalmak suretiyle tek kişilik bir kabinde bu tedavi uygulanmaktadır. Boyun çevresi iyice kaplanır. Ozon gazı koklamak sakıncalı olduğundan yöntem böyle uygulanmaktadır. Tedavi alacak kişiye kabinde 42 ile 52 derece arasında bir buhar verilmektedir. Buhar verilirken aynı zamanda kabine bağlı bir ozon cihazı sayesinde ozon gazı da verilmektedir. Ozon verilme işlemi buhar verilme işleminden 5 dakika kadar önce kesilmektedir. Bu sayede içeride kalan ozonun vücuda etki edip yapışması sağlanmaktadır.

  Ozon Sauna
  Ankara

  Ozon sauna Ankara civarında birçok yerde yapılmaktadır. Firmamız olarak profesyonel ve işlerinde uzman bir ekiple çalışmaktayız. Profesyonel ekiplerin profesyonel ekipmanlarla tedavi sürecini baştan sona ele almaktadır. Ankara’da yapılan ozon sauna hizmetleri arasında en kaliteli hizmeti veren firmalardan biri olmaktayız. Verilen hizmetlerde kilo verme ve birçok hastalığa iyi gelip tedavi etme şansı sağlanmaktadır. Ozon sauna fiyat bakımında her insan kullanabilsin diye uygun ücretlerde hizmete sunulmaktadır.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com