rize biorezonans

Rize Biorezonans
Merkezi

Prana Complex Rize Biorezonans olarak sizlere uluslararası bir sağlık kliniği hizmetleri sunmaktadır. Vücudumuzdaki her hücre elektromanyetik dalgalar yayar. Elektromanyetik titreşimler, hücresel yapı kesinlikle sağlıklı olduğu sürece fizyolojik olarak doğru kalır. Ancak hastalık ilerledikçe hücreler zarar görür ve düzgün çalışmaz. Hücresel yapının bu bozulması, enerjinin dalga boyunda bir değişikliğe neden olur. Biorezonans ile kilo verme yaklaşık 10 seansta tamamlanır.
Biorezonans merkezi makineleri vücuttaki hücrelerin enerji dalga boylarını okuyabilir, temel değerden sapmaları tespit edebilir ve frekansı normale döndürebilir. Bu tedavi yöntemine biorezonans denir. Biyo-rezonans teknolojisi, iki tür biyo-rezonans cihazının yardımıyla gerçekleştirilir: biyo-rezonans terapi makinesi ve test makinesi olarak ön plana çıkar. Test cihazları vücudu tarar ve hücrelerden ve organlardan gelen elektromanyetik dalgaların uzunluğunu ve sıklığını kaydeder. Yapay zeka yardımıyla bu veriler kapsamlı bir sağlık raporuna dönüştürülür. Biorezonans fiyat olarak merkezimiz sizlere bütçe dostu tedavi imkânları sunmayı başarıyor.

Prana Complex ile Biorezonans
Terapileri

Biorezonans nedir? Biorezonans terapi makineleri de elektromanyetik dalgalar kullanır. Biorezonans terapileri makinesi daha sonra hücrelerin titreştiği frekansı etkileyen ve onları normale döndüren sağlıklı frekanslar yayar. Biorezonans sigara bırakma konusunda çok aktif bir tedavi seçeneğidir.
Modern biorezonans seansları tarama cihazları, herkesin kullanması kolay, kompakt ve kullanışlı cihazlardır. Teşhis testleri yapmak için tıbbi eğitime veya özel becerilere ihtiyacınız yoktur. Cihazın anlaşılır ara yüzü sayesinde testleri kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Biorezonans tarama cihazları, organlarımızın ve sistemlerimizin elektromanyetik titreşim frekanslarını algılar ve verileri kıyaslamalarla karşılaştırır. Cihaz, titreşim değişikliklerinin doğasını analiz ederek teşhis koyar ve bir tedavi planı önerir. Biorezonans tedavisi görenler yorumları incelendiğinde pozitif yorumlarla karşılaşıyoruz.

Biorezonans
Etkisi Ne Kadar Sürer?

Biorezonans şikâyet konusunda tek bir şikayet bu zamana kadar almadık. Elektromanyetik titreşimler tüm hücresel süreçleri kontrol eder. Bir patojen (parazit, virüs veya bakteri) vücuda girdiğinde, elektromanyetik darbe değişir ve hücreler düzgün çalışmayı durdurur. Hastalık bu şekilde gelişir. Biorezonans cihazı terapi makineleri, sağlıklı titreşimleri artıran ve patolojik titreşimleri önemli ölçüde azaltan elektromanyetik dalgalar yoluyla vücudu etkiler. Tedavi edilecek organ ve sisteme bağlı olarak elektromanyetik dalgalar için çeşitli parametreler belirlenir. Biorezonans enerji teknolojisinin düzenli kullanımı, sağlığınızı ve tüm vücut sistemlerinin işlevini iyileştirmeye yardımcı olabilir. Biorezonans hangi hastanelerde var? Rize merkezde bulunan hastanemizde bu tedavi yöntemi bulunmaktadır.

Biorezonans
Terapisi Nelere İyi gelir?

Biorezonans sinüzit tedavisinde son derece aktif bir rol oynar. Ünlü bir Alman doktor ve bilim adamı olan Reinhold Wall, Çin akupunkturunu elektromanyetik teşhis teknolojisi ile birleştirdi. Doktor, bir dizi çalışmanın ardından insan vücudundaki biyolojik olarak aktif bölgelerin daha yüksek elektriksel potansiyele sahip olduğu sonucuna vardı. Biyolojik olarak aktif noktalarda cildin elektrik direncini ölçmek, vücuttaki enerji dengesizliklerini tespit edebilir ve hastalıkları erken teşhis edebilir. Bu akupunktur noktaları, eski çağlardan beri geleneksel Çin tıbbında hastalıkları teşhis ve tedavi etmek için kullanılmıştır. Ancak Wall, bir adım daha ileri giderek, biyolojik olarak aktif bölgelerin elektrik potansiyelini inceleyen ve hastalığın erken teşhisine olanak tanıyan yeni bir teşhis tekniği geliştirdi. Biorezonans sonrası yapılması gerekenler çok fonksiyoneldir, kliniğimiz sizleri bu konularda bilgilendirir.

Biorezonans Terapisini Kimler Yapabilir?

Biorezonans yan etkileri olmayan bir doğal tedavi yöntemidir. Vücudumuzdaki her hücre elektromanyetik dalgalar yayar. Hücre titreşimleri, her organ için farklı olan bir dizi zayıf elektromanyetik dalga boyu üretir. Biorezonans tarayıcıları, sağlık sorunlarını tespit etmek için elektromanyetik dalgaların frekanslarını yakalar ve analiz eder. Biorezonans terapi cihazları, tespit edilen hastalıklarla mücadele etmek için hücrelerin elektromanyetik titreşimlerini etkiler. Biorezonans zayıflama tedavisi %75 oranda başarı sağlar.
Biorezonans testi ve tedavisi, radyasyona maruz kalmadan tamamen güvenli prosedürler çerçevesi altında gerçekleşir. Teşhis taramalarına ve tespit edilen organ anormalliklerine dayalı olarak elektromanyetik dalgalar için belirli parametreler ayarlanır. Çeşitli hastalıklar için farklıdırlar. Bu ayarlar nedeniyle, biorezonans teknolojisi, sağlıklı dokuya dokunmadan etkilenen hücreleri hedefler. Biorezonans ile alkol bırakma oldukça kolaydır. Hizmetlerimizi www.pranacomplex.com adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com