sıkılaşma yöntemi

Sıkılaşma
Yöntemleri

Prana Complex sunmuş olduğu profesyonel sıkılaşma yöntemleri ile her yıl olduğu gibi bu yılda yaza fit girmenizi sağlıyor. Sunmuş olduğumuz bölgesel vücut sıkılaştırma yöntemi ile hızlı bir sıkılaşmaya hazır olun. Sadece birkaç haftada vücut sıkılaştırma seanslarımızın etkisini görebilirsiniz. Prana Complex’in uzmanları gözetiminde bölgesel sıkılaşma yaptıranlar yaz dönemine sağlıklı ve fit bir vücutla giriyor. Sen de ailemize katıl, sağlığını bozmadan sıkılaş!
EMS Fitness ile sıkılaşmanız mümkün. Sağlıklı ve hızlı etki eden bir yöntemdir. Tıkla incele
Prana Complex G5 masajı ile sıkılaşma seansları sunuyor. Tıkla incele.
G6 cihazı ile hem sıkılaşıp hem de dolaşım sisteminizi düzenleyebilirsiniz. Tıkla incele.
Ultra Slim teknolojisi ile sıkılaşabilirsin. Tıkla incele.
Ozon Sauna ile sıkılaşma seanslarını incelemek için tıkla.
Prana Complex'in eşsiz pilates desteğini incelemek için tıkla.

Vücut Sıkılaştırma
Nasıl Yapılır?

Her yıl yüzbinlerce birey vücut sıkılaştırma yöntemlerini kullanarak daha sağlıklı bir bedene sahip olur. Bu yöntemlerin bir kısmını evinizde de uygulayabilirsiniz. Fakat profesyonel bir destek ile daha verimli ve hedef odaklı bir çalışmaya dahil olmanız güzelliğiniz ve vücut dengeniz için oldukça kıymetlidir. Prana Complex sıkılaştırma seanslarını spor ve teknoloji olarak ikiye ayırır. Her iki seçenekte de %100 başarı sağlanır.

Spor bölümünde EMS Fitness ve Pilates yöntemleri en belirgin değişimi sağlar. Bu nedenle merkezimiz bu iki yöntemi benimser. Son yılların en çok tercih edilen yöntemlerinden biri olan EMS Fitness ile sadece 20 dakikalık bir çalışma sonrası 3 saatlik kalori yakımına ulaşabilirsiniz.. Pilates seanslarımızda ise en özel Pilates teknik ve hareketleri ile EMS’ye oranla biraz fazla vakit ayırarak aynı sonucu elde edersiniz.

Teknoloji altyapımızı kullanarak sıkılaşmak isteyen bireylere son yılların en gözde teknolojileri G5, G6, Ozon Sauna ve Ultra Slim yöntemlerini uygularız.
SIKILAŞMAKEvde Sıkılaşmak Mümkün Mü?
Prana Complex'ten destek almadan evde sıkılaşmanız da mümkün. Bu konuda Prana Complex uzmanlarından destek alabilir evde sıkılaşma hareketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
SIKILAŞMAK30 Günde Sıkılaşma
Prana Complex'in desteği ile 30 günde sıkılaşmak artık mümkün. Uyguladığımız bir çok farklı yöntem ile daha sıkı bir vücuda kavuşabilirsiniz.
30 gün içinde alabileceğiniz bir kaç sıkılaşma seansı ile gözle görülür bir değişim elde edebilirsiniz.
SIKILAŞMAKGevşek Vücut Nasıl Sıkılaşır?
Prana Complex gevşek vücudunun sıklaşabilmesi için bir çok teknolojik yöntem sunarken evde çalışabilmeniz için de önerilerde bulunabilir.
SIKILAŞMAK1 Haftada Vücut Sıkılaştırma
Prana Complex şok tedavisi niteliğinde olan 1 haftada vücut sıkılaştırma gibi yöntemleri sağlığınız için uygulamaz.

Sıkılaşırken
Sağlığını Bozma

Günümüzde onlarca sıkılaşma yöntemini bulup kullanabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken husus sağlığınıza zarar vermeden sıkılaşabilmektir. Sanal platformlarda veya eczane dışı mağazalarda satışa sunulan bir çok sıkılaşma kremi görebilirsiniz. İçeriğinde anlayamadığımız bir çok kimyasal barındıran bu kremlerden sakınmakta fayda var. Ayrıca yüksek etkili ve aynı zamanda yüksek riskli sıkılaşma diyeti gibi vücut dengenizi bozabilecek şoklardan da uzak durmalısınız.

Sıkılaşabilmek için egzersizler yapabilir, spora odaklanabilir veya Prana Complex benzeri profesyonel kuruluşlardan destek alabilirsiniz. Sıkılaşabilmeniz için evde yapacağınız bilinçli hazırlanmış bir egzersiz, içinde ne olduğunu bilmediğiniz kürlerden çok daha verimli ve kalıcı olacaktır.

Her Seansta Bir Kaç Santimetre

Prana Complex'in sıkılaşma yöntemleri ile her seans sonrası bir kaç santimetre daha inceldiğinizi göreceksiniz.

Sağlığa Zararı Yok

Yukarıda listelenen tüm Prana Complex yöntemlerinin sağlığa hiç bir olumsuz etkisi yoktur.

Kimyasal Barındırmaz

Hiç bir sıkılaşma yöntemimizde kimyasallardan destek almayız. Odak noktamız sağlığınızdır.

İlaç Verilmez

Hiçbir ilaç takviyesi veya doğal ilaçlardan destek alınmaz, tüm işlemler titreşim, frekans ve teknoloji ile yürütülür.

Hızlı Etki Gösterir

Prana Complex'in sıkı vücutlar için uyguladığı her yöntem kısa bir sürede etkisini gösterir. Bu da misafirlerimizi mutlu uğurlamamızı sağlar.

Sağlığınız Korunur

İşlemlerin başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından sağlığınız gözlemlenir. Hiç bir zararlı yönteme girişilmez.

Sıkılaşma Seans Fiyatları

Prana Complex yoğun katılımı sağlama hedefiyle tüm sıkılaşma yöntemlerinde minimum fiyat politikasını benimser. Kullanılacak yöntemler hakkında uzmanlarımızdan tavsiyeler alabilirsiniz. Karar vereceğiniz yöntem doğrultusunda en uygun bütçe ile en iyi tercihi yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle sıkılaşmak için hangi yöntemi seçmeniz gerektiğine karar vermelisiniz.

Prana Complex'in sıklaşma yöntemleri hakkındaki yeniliklerden anında haberdar olmak için mail bültenimize kaydolun.

  Vücudun Sıkılaşması İçin
  Yapılması Gerekenler

  Vücudunuzu sıklaşması için yapmanız gereken ilk şey buna karar vermektir. Daha fit vücuda giden bir çok yöntem vardır. Kararınız sonrasında bu yöntemlerden en sağlıklı olanını seçmelisiniz. Bu konuda bir uzmandan veya Prana Complex ekibinden destek alabilirsiniz. Seçiminiz sonrasında vücudunuzun sıkılaşmaya başladığını gözlemlersiniz. Bunun üzerine bir çok birey tabiri caize yeniden kendini salar. Aslında hatayı burada yaparız.
  Sıkılaşmış bir vücudu yeniden bozmanız da tabii ki mümkün. Bu nedenle hayatınız üzerinde kalıcı ve küçük değişiklikler yapmalısınız. Bu değişiklikler şunlar olabilir. Az ve sık yemek, planlı bir yaşam tarzı, günlük az da olsa spor veya yürüyüş, az da olsa spor...

  Düzenli Spor Yapın

  Vücudunuzun sıkı kalması için günlük çok az da olsa spor yapmanız tavsiye edilir.

  Az ama Sık Yemek Yeyin

  Öğün sayınızı artırarak vücudunuzun sıkılığını koruyabilirsiniz. Fakat çok yemeden, az az ama sık.

  Açık Havada Vakit Geçirin

  Gün içinde ofisinize veya evinize kapanıp kalmayın, düzenli olarak açık havada vakit geçirmelisiniz.

  Dinamik Yaşayın

  Üşenmeyin, vazgeçmeyin ve yorulmayın. Daha dinamik bir hayatı benimseyin. İlk etapta zor gibi gelse de sonrasında bu yaşam tarzınız haline gelecektir.

  Sıkılaşmak İçin
  Hangi Spor Yapılmalı?

  Prana Complex'in tüm ekibi sıkılaşma konusunda uzmandır. Sıkılaşmak için yapacağınız en iyi spor pilates'tir. Pilates seanslarınızda Prana Complex başta Ankara olmak üzere bir çok ilde muhteşem bir altyapı sunar. Pilates yapmak için spor salonu arayışındaysanız hemen pilates sayfamızı ziyaret edin, ailemize katılın.

  Sıkılaşmak için burayı tercih ettim. EMS Fitnessı tavsiye ettiler. Çok memnun kaldım, vakitte almıyor.

  Reyhan Şişman

  Vücut geliştirmek için burayı tercih ettim. Spor salonunda saatlerce çalışıyordum. Şimdi Prana Complexte yarım saat bile çalışmıyorum, daha iyi sonuç aldım

  Turan Şahin

  Sıkılaşmak için gidilebilecek en güvenilir tesis diyebilirim. Daha önce gittiğim hiç bir yerde sağlığıma bu kadar önem verildiğini hissetmemiştim.

  Pelin Tekelli

  2022'nin En İyi
  Sıkılaşma Merkezi

  Uyguladığımız kusursuz yöntemler ile 2022 yılının en güvenilir sıkılaşma merkezi olma ünvanını elimizde tutarız. Tüm profesyonel uzmanlarımız, üst düzey yeterlilikte olan teknolojik altyapımız ve geniş bir vizyona sahip yönetim kadromuz ile başta Ankara olmak üzere Kırıkkale, Eskişehir, Bolu, Düzce, Kastamonu, Çankırı, Konya, Kırşehir ve başka bir çok ilde hizmet veriyoruz.
  Verdiğimiz tüm hizmetlerde iki odak noktamız bulunuyor. Bunlardan ilki sağlığınız ikincisi ise güveniniz. Yüksek başarı oranına sahip olmamız sağlığınıza verdiğimiz önemden gelir. Güveninizi ise tesislerimizi gördüğünüzde sağlamış oluruz.
  Siz de Prana Complex ile tanışın, güvenle destek alın.
  0123456789001234567890                     %

  Başarı Oranı

  01234567890012345678900123456789001234567890                     +

  Mutlu Uğurladıklarımız

  01234567890                     +

  Ödüllerimiz

  01234567890012345678900123456789001234567890                     +

  Bizi Tavsiye Edenler

  Bölgesel Sıkılaşma
  Nedir?

  Sıkılaşma yöntemleri arasında bazıları genel bir sıkılaşma sağlarken bazı yöntemler bölgesel sıkılaşma da sağlayabilir. Bölgesel sıkılaşma için G5 masajı, G6 masajı veya Ultra Slim desteğini Prana Complex'ten alabilirsiniz.
  Bölgesel incelme seanslarında göbek eritme, bel inceltme, bacak ve kol sıkılaştırma veya basen sıkılaştırma hizmetlerine erişebilirsiniz.

  Artık daha sıkı bir vücudum var. Özgüvenim yerine geldi teşekkür ederim.

  Gönül Şen

  Bölgesel sıkılaşma seansına katıldım. Bizzat Orkun bey ilgilendi. Çok başarılı geçti. yaklaşık iki ay oldu şu an daha sıkı bir vücudum var. Başta Orkun bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim 🙂

  Hülya Tanrıkulu

  Genel bi sıkılaşma ihtiyacım vardı. Prana Complex’in tavsiyesi üzerine Fitness programlarına katıldım. Çok teşekkür ederim memnunum hala devam ediyorum.

  Selda G.

  Ozon sauna yı tavsiye etmişlerdi bu tesiste ozon sauna seansına katıldım müthiş birşey tavsiye ederim.

  Seda Canıgüzel

  Sıkılaşmak için gidilebilecek en güzel yer.

  Dilan Koç

  3 seans sıkılaşma hizmeti aldım. Belimde 9 santim incelme gözlemledim. tavsiye edilir.

  Aslıhan Gönülveren

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com