sivas biorezonans

Sivas Biorezonans
Merkezi

Prana Complex Sivas biorezonans merkezimiz sizlere hızlı hizmetler sunuyor. Biorezonans tedavisini hastalıklı dokuya ters yönde frekanslar göndererek bu hastalıklarla savaşmanın bir yolu olarak adlandırıyoruz. Batıda yaygın olarak bilinen ve son zamanlarda ülkemizde de tanınan Biorezonans merkezi tedavisi; ağrısız, ve yan etkisi olmayan bir yöntemdir. Yaş ve cinsiyetten bağımsız olarak herkes için, hatta bebekler, çocuklar ve hamile kadınlar için gerçekleştirilebilir.
Biorezonans terapileri hastalıkları tedavi etmek için kullanılır. Her hastalıkta bir umut vardır. Şimdiye kadar kanser, fıtık, çölyak hastalığı, alerji ve obezite dâhil olmak üzere 400'den fazla hastalığın tedavisinde başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Biorezonans tedavisi cilt kırışıklıklarından kabızlığa, reflüden depresyona, menopozdan prostata kadar birçok farklı rahatsızlığa umut olabilir. Biorezonans fiyat olarak farklılık gösterir. Ayrıca birçok sağlık sorununa neden olan elektromanyetik kirlilik de bu şekilde temizlenebilir. Cep telefonları, Wi-Fi, metrolar ve hatta fırın ve saç kurutma makinesi gibi ev aletleri, kentsel yaşamın bize her gün ekstra bir yük getirdiği elektromanyetik kirliliğe katkıda bulunuyor.
Vücudumuzun fizyolojik frekans aralığı ortalama 10 Hz'dir. Şehir hayatındaki yükler GHz'e kadar çıkıyor. Vücudumuzun kaldıramadığı elektromanyetik kirlilik bir süre sonra hücrelerimize zarar verebilir. Hücresel stres yaratır. Bağışıklık sistemimize zarar verir ve bilmediğimiz birçok hastalığın tetikleyicisidir. Biorezonans sigara bırakma tedavisi ile kansere kadar uzanan bu hücresel stresi ortadan kaldırabiliriz.

Biorezonans
Terapileri

Biorezonans nedir? Biorezonans, klasik tıbbın rakibi olarak görülmemelidir. Bunu destekleyen yan yöntemler alternatif tıp yöntemleri olarak düşünülmelidir. Ancak biorezonans tedavisi sadece doktor ve terapistler tarafından doktor gözetiminde yapılabilir. Doktor olmayan, biorezonans seansları tedavisi yaptığını iddia eden kişilerden uzak durmak gerekir. Hastalık grubuna göre haftada 2 ila 15 gün ortalama 1,5 saat tedavi tekrarlanır. Tedavi sonrası hastalar üç ayda bir kontrollerle takibe alınır. Biorezonans tedavisi gören yorumları her daim artı yöndedir.
Biorezonans şikâyet konusunda kliniğimiz hiçbir şikâyet almamıştır. Topladığımız 6400 kan örneğini toplu tarıyoruz. Alerjenler, virüsler, bakteriler, parazitler, ağır metal kimyasalları, çene toksinleri, gıda katkı maddeleri, kanser hücreleri dâhil olmak üzere kapsamlı araştırmalar yapıyoruz. Bu şeylerin kanındaki frekans kodlarını arıyoruz. Varsa, o hastalık mutlaka vardır demektir. Ardından tamamen hastaya ve ortaya çıkan duruma özel bir tedavi planı uyguluyoruz.
Bu tedaviyi tüm rahatsızlık şikayetleri için kullanıyoruz; ayrıca hem neden olan hem de tetiklenen alerjileri gideriyoruz. Alerjiler bağışıklık sistemini yorar ve tüm hastalıklar zayıf bir bağışıklık sistemi nedeniyle ortaya çıkar. Bu nedenle alerjenlerin temizliğine büyük önem veriyoruz. Biorezonans hangi hastanelerde var? Sivas bölgesindeki kliniğimizde sizlere hizmetler sunuyoruz.

Biorezonans
Zararı Var Mı?

Biorezonans sinüzit tedavisi cilt kırışıklıklarından kabızlığa, reflüden depresyona, menopozdan prostata kadar birçok farklı rahatsızlığa umut olabilir. Biorezonans sonrası yapılması gerekenler hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

Biorezonans
Terapisi Nelere İyi gelir?

Alerji, biorezonans enerji ile tedavi edilebilen bir hastalıktır. Klasik tıpta alerji tedavisinin başarı oranı %0 iken biorezonans cihazı tedavisinde bu başarı oranı %90'ı geçmektedir. Avrupa ve Amerika'da 30 yıldır uygulanan Biorezonans zayıflama tedavisi Türkiye'de yeni yeni yeni tanınmaya başlıyor, binlerce vaka ile egzama, astım, saman nezlesi, çölyak, gıda baharı ve toz alerjilerinde %90'dan fazla rahatlama sağladığı kanıtlanmıştır. Biorezonans yan etkileri yok denecek kadar azdır.

Biorezonans Nasıl Yapılır?

Biorezonans ile alkol bırakama çok kolaydır. Tedavimiz biyolojik rezonansın temeli olan hastalıklı hücrelere ters yönde frekanslar göndererek olumsuz etkileri nötralize etmeye dayanmaktadır. Haftada bir, yaklaşık bir saat süren bir seans sonunda iyileşme ortalama 10-12 hafta sürer. Bu süre hastanın kan tahlillerinde alerjisi olan madde miktarına göre 1-2 hafta uzayabilir veya kısalabilir. Ancak, alerjilerin yıllardır insanlarda yarattığı acı ve sıkıntı göz önüne alındığında, kesinlikle katlanılabilir bir zamandır. Biorezonans ile kilo verme hizmetlerimizde bulunuyor. Hizmetlerimize göz atmak için www.pranacomplex.com adresine giriş yapabilirsiniz.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com