ankara spor merkezleri

Spor Yapmanın
Önemi

Ülkemizde spor yapma oranı giderek artmaktadır. Bunun sebebi sporun önemini anlayan bir millet olmaya başlamamızın etkisidir. Spor yapmak kalp ve akciğerlerdeki oksijen oranını arttırarak daha etkin olarak çalışmasını sağlar. Vücudumuzun organik direnci artarken kolestrol ve yağlanma gibi rahatsızlarda azalır. Sağlıklı ve güzel görünümlü fit bir vücut için spor yapmak tabiki etkilir.
Zaman ayırabilecekler için Prana Complex yoga ve pilates programlarını tavsiye ediyor. Çünkü bireyler hem bedene hem de ruha derin bir terapi uygulama şansı elde ediyor. Ancak spor yapmaya hiç ayıracak zamanım ve enerjim yok diyorsanız, sizler için de Ems Fitness programı hazırladık. Elekromanyetik dalgalar sayesinde kısa zamanda normalden daha fazla kalori harcayabilir ve spor yapmanın etkilerine kavuşabilirsiniz.
Ankara yoga merkezi haline gelen Prana Complex uzun tempolu bir program yerine verimli ve etkin bir yoga seansı ile hem fiziksel hem de ruhen bir rahatlama sağlıyor.
Prana Complex'in uyguladığı pilates programı ile keyifli ve etkin spor yapmanın tadına varacaksınız.
EMS fitness ile 30 dakika gibi kısa bir sürede fitnes salonlarında 3-4 saatte harcayacağınız kaloriyi harcayın. Hem sağlıklı olun hem de fit bir vücuda kavuşun.

Neden
Spor Yaparız?

İnsanlar hareket halinde olmak zorundadır. Atasözünde dediği gibi "İşleyen demir pas tutmaz." Bunu kendimize uyarladığımızda spor yapmanın önemi ortaya çıkmaktadır. Spor yapan insanda olan bazı özellikleri sıralayacak olursak;

-Enerjimizi arttırır ve vücut direncimizi güçlendirir.
-Endorfin salgılamasını destekleyerek mutluluk hormonunu arttırır.
-Vücudumuzda PH (Power of Hydrogen) dengesi kurularak sağlıklı bir metabolizma sağlar.
-Sağlıklı kilo alma ve kilo vermeyi sağlar.
-Bedene esneklik katarak kemiklerin güçlenmesini ve dayanıklılığa katkı verir.
-Vücuttaki toksinleri atmaya yarar sağlar ve yorgunluk hissini engeller.
-Yaş ilerledikçe güç kaybını engeller.

Spor
Yapmak

Günümüzde spor yapmanın önemi eskiye göre daha da artmıştır. Çünkü şuan hayat temposu ve yoğunluktan dolayı spor yapmak ve hareketli kalmak daha zor hale gelmiştir. İnsanlar fırsat buldukça evde spor yapma çabasına girse de aslında sporun bir profesyonel eşliğinde yapılması daha uygundur. Bu anlamda Prana Complex geniş uzman kadrosuyla en çok tercih edilen spor programlarını sizlerle paylaşıyor. Yoga, pilates ve ems fitness dallarında spor yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

Spor Olarak
Ne Yapabiliriz?

Prana Complex'in sizlere hazırladığı spor programlarında Yoga, Pilates ve Ems Fitness bulunmaktadır. Size uygun olan spor dalından birini seçerek hemen seanslarımıza başlayabilirsiniz. Sağlıklı ve fit bir görünüme sahip olmak sizin elinizde.
0123456789001234567890                     %

Başarı Oranı

01234567890012345678900123456789001234567890                     +

Mutlu Uğurladıklarımız

01234567890                     +

Ödüllerimiz

01234567890012345678900123456789001234567890                     +

Bizi tavsiye edenler

Ankara'nın
Spor Merkezi

Ankara'da profesyonel bir ekip eşliğinde spor yaparak sağlıklı kalmak isteyenlerin adresi her zaman ki gibi Prana Complex oluyor. Zenginleştirilmiş yoga ve pilates programları ile esnek ve atletik bir yapıya sahip olabilirsiniz. Kampanyalarımızdan faydalanmak ve programları görmek için ulaşabilirsiniz.

Bizi Ziyaret Edin

Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
Adres
2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
Telefon
0(312) 911 17 92
Email
info@pranacomplex.com