tokat biorezonans

Tokat Biorezonans
Merkezi

Biorezonans nedir? Sigarayı bıraktırır mı? Bilimselliği nedir? Biorezonans, vücuttan yayılan manyetik enerjinin dalga boylarını ölçen ve bu dalga boyları hakkında frekans bilgisi sağlayan bir işlemdir. Bu yöntem birçok hastalığın erken teşhisi için kullanıldığı gibi tedavi amaçlı da kullanılabilir.
Biorezonans merkezi günümüz teknolojisindeki yeri ile sigarayı bırakma sürecinde de etkili bir araçtır. Biorezonans terapi olarak da bilinir ve kullanımı herhangi bir bilimsel tutarsızlık oluşturmaz. Birçok uzman tarafından tavsiye edilen Biorezonans teknolojisi, ürettiği olumlu etkiler nedeniyle günümüzde daha popüler hale gelmiştir. Biorezonansları kullanarak, sağlıklı yapısını kaybetmiş veya DNA'nın neden olduğu hasar doğrultusunda işlevini sürdüremeyen organların hücrelerinde elektromanyetik alanlar oluşturdukları hipotezidir. Biorezonans ile kilo verme obezitede etkilidir.
Tokat Biorezonans olarak sizlere 7-24 hizmetler sunmaktayız. Bu tedavi türü, fiziksel ve kimyasal yapılarına zarar vererek işlevini tam olarak yerine getiremeyen hücre veya organların yaydıkları manyetik dalgaları teşhis ederek olası hastalıkları önleyebilir. Yayılan dalga boylarının bozuk frekanslarının geri kazanılmasının, çeşitli analizlerle bir hastalık tespit edildiğinde tedavi sağlayacağı düşüncesi bu yaklaşımda çok önemlidir. Biorezonans cihazı kullanımı sırasında, vücuttan yayılan elektromanyetik enerjinin dalga boylarını ölçen ve analiz eden elektrotlar kullanılır. Biorezonans ekipmanına bağlanan bu elektrotlar vücudun derisine yerleştirilerek gerekli ölçüler alınır. Biorezonans ile alkol bırakama %80 oranında etkili bir yöntemdir.

Biorezonans
Terapileri

Biorezonans enerji cihazı, ölçümleri bellekte tutan ve daha sonraki analizler için bazı raporlar sağlayan karmaşık bir makinedir. Bu bir teşhis sürecidir ve teşhis konulduktan sonra uygulanacak tedaviye karar verilir. Sonuçların yorumlanmasına göre insan vücudundan elde edilen elektromanyetik dalgaların frekansı biorezonans cihazı ile istenilen değere döndürülebilmektedir. Biorezonans yan etkileri çok azdır.
Biorezonans sigara bırakma konusunda etkilidir. 2016 yılında yürütülen bir plasebo çalışmasının sonuçları, biorezonansın sigarayı bırakmada çok etkili bir tedavi olduğunu vurguladı. Biorezonans tedavisi alan sigara içenlerde plasebo etkisinin gözlenip gözlemlenmediğini belirlemek için yapılan çalışmada, sigara içen grubun %77'si takip eden hafta içinde başarılı bir şekilde bırakmıştır. Tüm bu sonuçlarla uyumlu olarak, sigara bırakma tedavisinde yaygın olarak kullanılan biorezonans tedavisine olan güven önemli ölçüde artmıştır. Biorezonans terapileri hizmetlerimizle sigara bırakma tedavisi ile olumlu sonuçlar alan kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Biorezonans zayıflama konusunda oldukça fazla tercih ediliyor.

Biorezonans'ın
Zararları Var Mı?

Karın ağrısını tedavi etmek için biorezonans seansları uygulamak da yaygındır. Önemli sayıda insan, istenirse bir biorezonans prosedürü ile karın ağrısını hafifletti. Karın ağrısı için başlangıç için etkili faktör aslında midedir. Klinik araştırmalara göre mide ağrısını hafifletmek veya tamamen ortadan kaldırmak için kullanılan biorezonans teknolojisi sorunu başarıyla tedavi etmiştir. Biorezonans hangi hastanelerde var? Tokat merkezde bulunan sağlık merkezimizde hizmetler vardır.

Biorezonans
Terapisi Nelere İyi gelir?

Biorezonans şikâyet almayan oldukça etkili bir tedavi yöntemidir. Alerji, egzama ve astımı tedavi etmek için biorezonans kullanmak, diğer problemlerin tedavisine kıyasla en etkili olabilir. Terapide plasebo etkisi, dikkate değer sonuçlarla çok detaylı bir klinik ortamda incelenmiştir. Alerji, egzama ve astım tedavisinde kullanımı ve olumlu etkileri hakkında çok az araştırma olsa da faydalarını gözlemlemek yeterlidir. Gerekirse bu sorunlarla başa çıkmak için de kullanılabilir. Biorezonans tedavisi gören yorumları pozitif yöndedir.
Romatoid artrit olarak da bilinen romatizma, biorezonans ile tedavi edilen başka bir hastalıktır. Bazı resmi olmayan biorezonans çalışmaları, biorezonans sinüzit tedavisinin romatoid artriti de azaltabileceğini düşündürmektedir. Biorezonans, işlevlerini sürdürmede sorun yaratan ve vücut için önemli olan antioksidanların elektromanyetik frekanslarını olumlu yönde etkileyebilir. Bu da antioksidanların aynı mekanizma ile tekrar eklem iltihabıyla savaşmasına yardımcı olur.

Biorezonans Terapisi Fiyatları

Biorezonans tedavisi ne kadar? Sorusu son günlerde oldukça fazla gündeme gelen soru başlıkları arasında yer alıyor. Tedavi süresi ve Biorezonans fiyat tamamen hastanın tıbbi öyküsüne bağlı olarak gelişir. Dolayısıyla net bir tedavi süresinden bahsetmek pek de mümkün değildir. Sizleri aynı zamanda Biorezonans tedavisi sonrası yapılması gerekenler konusunda da bilgilendiriyoruz. Kliniğimizin hizmetleri hakkında bilgi almak için www.pranacomplex.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com