uşak biorezonans

Uşak Biorezonans
Merkezi

Prana Complex ile Uşak Biorezonans merkezi olarak sizlere kaliteli hizmetler sunan bir merkeziz. 1970'lerin ortalarında, Almanya'da ilk kez biorezonans cihazları alerjileri tedavi etmek için kullanıldı. Sigara bırakma, alkol bırakma, madde ve gıda bağımlılıkları ve bazı hastalıkların tedavisine destek olarak zamanla yaygınlaşmıştır. Biorezonans tedavisi Türkiye'de tamamlayıcı tedavilerden biridir ve Avrupa'da doğal bir tıp yöntemi olarak kabul edilmektedir. Biorezonans merkezi olarak alternatif tıp alanında ortaya çıkan eski akupunktur tedavilerine benzer bir tedavidir.
Alternatif tıp alanındaki Biorezonans tedavisi, eski akupunktur tedavilerine benzerlik göstermektedir. 1977'de MORA adı altında popüler hale geldi ve onunla biorezonans tedavisine ilgi arttı. Biorezonans yöntemini geliştiren kişiler, Morell'in oğlu Alman Franz Morell ve Erich Rasche idi. Biorezonans tedavisi, hastalıklı dokuya zıt yönlerde frekanslar göndererek hastalıklarla savaşma yöntemlerine dayanır. Batı ülkelerinde yaygın olarak bilinen Biorezonans, Türkiye'de nispeten yeni bir çalışmadır; ağrısız, yan etkisi olmayan bir tedavidir. Biorezonans fiyat konusunda net bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

Uşak Biorezonans
Terapileri

Her bireyin frekansı benzersizdir, tıpkı bir parmak izi gibi, ve her hücrenin frekansı birbirinden farklıdır. İnsan vücudundaki frekansları ölçmek ve algılamak için özel olarak geliştirilmiş biorezonans cihazları kullanılmaktadır. Biorezonans terapileri hastalık nötralize edilmeye çalışılırken aynı cihaz aracılığıyla hastalıklı doku, hücre veya organlara zıt yönlerde frekanslar gönderilerek hastalık elimine edilir; bazen mevcut frekanslar güçlendirilerek vücudun hastalıkla mücadelesine destek olunabilir. Örneğin alerji tedavisinde amaç, vücuttaki kayıtlı alerjen maddelerin frekans izlerini ters frekans yükleyerek sıfırlamak iken, fıtık tedavisinde ise alerjen kullanımı ile hastalığın tedavisi desteklenmektedir. Ters frekans yerine yoğunlaştırılmış frekans olarak bilinir. Biorezonans sigara bırakma konusunda çok etkilidir.

Biorezonans
Zararları Var Mı?

Biorezonans seansları tedavi planları kişiye özel belirlenir. Seansların süresi, sıklığı ve uygulanacak programı tamamen kişiye özel planlanır. Sonuçlar ayrıca bireysel olarak değerlendirilmelidir. Her bireye farklı fayda boyutları sağlanabilir ve algılanan faydanın gelişimi, farklı evrelerdeki hastalar arasında farklılık gösterebilir. Biorezonans tedavi gören yorumları son derece olumlu yöndedir.
Biorezonans özel kan testi ile parmaktan alınan birkaç damla kanda hastalığa neden olabilecek ve yapabilecek 6000 patojen taranabilir. Bunlar; alerjiler, ağır metaller, bakteriler, virüsler, parazitler, mantarlar, kimyasallar, aşı alerjileri, çevresel toksinler, kanser hücreleri, gıda katkı maddeleri, gıda intoleransları olarak özetlenebilir. Biorezonans şikâyet almayan bir tedavi yöntemidir.

Biorezonans
Nasıl Yapılır?

Biorezonans tedavisi gören yorumlar genel anlamda pozitif yöndedir. Biorezonans, cerrahi müdahale gerektiren hastalıkları olanlar dışında, doktor kontrolünde mevcut tedavisi modern tıbbi yöntemlerle devam eden diğer hastalara da destek olarak kullanılabilir. Ayrıca koruyucu tedavi olarak biorezonans uygulamasından faydalanılabilir. Biorezonans enerji tedavisi, hastalıkla biyofiziksel olarak savaşmanın etkili bir yoludur. Biorezonans cihazı tedavisi Batı'da doğal bir ilaç, Türkiye'de ise tamamlayıcı tedavi olarak kabul edilmektedir. Herhangi bir ilaç veya kimyasal yük olmadan tamamen doğal bir frekans kullanılarak gerçekleştirilir. Bu nedenle yan etkisi yoktur. Uygulama tamamen ağrısızdır. Bebekler, çocuklar, yaşlılar ve hamile kadınlar için de uygundur. Biorezonans yan etkileri çok sınırlıdır.

Biorezonans Tedavisi Nelere İyi Gelir?

Biorezonans, hastalıkları modern tıpta olduğu gibi biyokimyasal bir perspektiften ziyade biyofiziksel bir perspektiften tedavi eden kuantum fiziğine dayalı tamamlayıcı bir terapötik yaklaşımdır. Herhangi bir tedavinin yerini tutmaz, herhangi bir tedavinin yerini tutmaz ancak ek tedavi olarak desteklenebilir, biorezonans tanı ve tedaviye ek olarak kullanılabilir. Biorezonansın hiçbir yan etkisi yoktur ve ağrısız bir işlemdir. Biorezonans zayıflama konusunda etkili bir yöntemdir.
Biorezonans tedavisi, tütün ürünleri, sigara ve alkol gibi insan bağımlılık yapan maddelerin yaydığı frekansların ortadan kaldırılması şeklinde uygulanan bilinen bir tekniktir. Bu seanslar sırasında hastalar dinginlik ve rahatlık dışında herhangi bir ağrı, sızı hissetmezler. Bunların yanında Biorezonans ile kilo verme oldukça etkili bir metot olarak ön plana çıkar.
Biorezonans sigara bırakma tedavisi sonrasında kişinin vücudunun nikotine aşinalığı bozulur. İnsanların sigara içme isteği önemli ölçüde azaldı. Biorezonans tedavisinden sonra vücut nikotini ve etkilerini unutur. Bu tedaviler sayesinde insanların yıllar içinde nikotin maddelerine karşı geliştirmiş oldukları tolerans durumu ortadan kalkar. İnsan vücudu, sigara dumanının olması gereken gerçek biçimi olan yabancı cismi algılamaya başlar. Biorezonans ile alkol bırakma alanında hizmetler alabilirsiniz. Kliniğimizin hizmetlerine www.pranacomplex.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com