yaşam koçluğu destekleri

Yaşam Koçu
Desteği

Günümüzde gittikçe önemi artan yaşam koçluğu programlarının bazı yararlarını sıralayacak olursak;

-Hayatınızdaki karşılaştığınız her türlü olayda desteğe ihtiyacınız olduğu anlarda size arkanızda güven duyabileceğiniz birinin varlığını hissettirir.
-Engelleri aşmada kolaylık sağlayan mutluluk ve başarıya ulaşmada bir aksiyon sağlamanızı etkin kılar.
-Potansiyelinizi fark ettirerek duygularınızı ve stres yönetiminizi kontrol etmeyi öğretir.
-Olaylara başa çıkarken kaygı ve belirsizliklerinizi ortadan kaldırır.
-Size hayatı basitleştirecek yollara ulaşmanızı kolaylaştırır.
-Sağlam şekilde ilişkiler kurabilmenizi sağlar.
-Sağlıklı bir yaşam sürebilmek için planlama yapar.
-Kendinize olan inancınızı arttırmada özgüveninizi tazelemenize yardımcı olur.
-Sağlıklı yaşam koçu tüm hayatınızı merkeze alacak şekilde bir yaklaşım sergilemelidir.
-Sadece bugüne odaklı değil geçmiş ve gelecek arasında bir köprü kurarak hedeflerinize en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayan bir planlamaya yardımcı olarak sizleri hayatın her dönemine hazırlıklı kılmayı amaçlamalıdır.
Prana Komplex’in profesyonel ekibi, sizin bu anlamda içinizi rahatlatacak bilgi ve deneyime sahiptir.
Yaşam Koçluğu Öncüsü
Prana Complex Türkiye'nin en köklü yaşam koçluğu hizmetini veren ve Koçluk Akademisi ile bir çok yaşam koçu yetiştirmiş öncü bir kuruluştur.
Profesyonel yaşam koçları ile hayatınıza doğru çerçevelerden bakabilmek için hemen randevunuzu alın.
Hayatınıza Yön Verin
Geniş bir hayat görüşü kazanmak ve sorunları fırsata çevirebilmek sandığınızdan daha kolay!

Yaşam Koçu
Fiyatları

Prana Complex’te yaşam koçu fiyatları hem sektörün öncülerinden hem de kalite standartlarında rakipsiz olma bakımından değerlendirildiğinde eşsiz bir fiyat teklifi ile karşınıza çıkıyor. Yaşam Koçu hizmetimiz hakkında soru sormak ve seanslarımıza katılmak için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara Yaşam Koçu
Merkezi

Hayat koçu olarak da bilinen yaşam koçu herhangi bir konu üzerinde özel ilişki sağlayabileceğiniz, bireysel veya iş hayatınızda amaçladığınız geleceğe ulaşmak için bir ışıktır. Burada önemli olan bireyin kendini gerçekleştirmesi adına öz benliğini tanıma, psikolog yaşam koçu sayesinde sınırlarını görme ve hedefine ulaşırken bilgi ve becerilerinden azami derecede faydalanmasını sağlamaktır. Peki yaşam koçu ne yapar? Koçluk size bir şey yapma ya da tavsiye etme değil hedefinize ulaşırken duygu, düşünce ve davranışlarınızı kontrol etmenizi sağlar.
Yaşam koçu Ankara için önem kazanmaya devam ediyor. Ankara iş ve özel alanlarda hareketli ve yaşayan bir şehir olduğu için her alanda yaşam koçuna ihtiyaç artmaktadır. Artan bu ihtiyaca uzmanlarımızca kişisel odaklı çalışarak ve özel yöntemlerimizle cevap verebilmekteyiz.
0123456789001234567890                     %

Başarı Oranı

01234567890012345678900123456789001234567890                     +

Mutlu Uğurladıklarımız

01234567890                     +

Ödüllerimiz

01234567890012345678900123456789001234567890                     +

Bizi tavsiye edenler

Yaşam Koçuna
Neden İhtiyacım Var?

Kişinin kendini daha iyi tanıyıp sınırlarını daha iyi görebilmesi için çoğu zaman dışarıdan bir göze ihtiyaç duymaktadır. Hayallerinize kavuşmak için attığınız adımlar da sizleri cesaretlendirip bir yolda ilerlemenizi sağlar. Aynı zamanda yolunuza bir ışık tutan sağlıklı yaşam, iş ve özel hayat, insan ilişkilerinizi geliştirmek, gelecek ve hayal planlaması yapmaktadır. Özellikle özgüven ve yaratıcılık arttırmada sizlere destek olacak bir koçunuzun olması her zaman bir avantaj sağlamaktadır.
Günümüzde Yaşam koçları kurumlara da yol göstermektedir. Çünkü kurumlarda yaşayan birer organizasyonlardır. Gelişim, iletişim, iş performansı gibi konularda ilerleme kat etmek için de kurumlar yaşam koçu tercih etmektedir. Burada organizasyonların yönetim ve liderlik bakımından gelişmesi ön plandadır.
Profesyonel yaşam koçluğu normal hayat akışınızda sizi hayallerinize ulaştırmaya odaklı çalışmaya yardımcı olur. Seviyenizi ve gelişiminizi gözlemleyerek ne kadar sürede hedefe ulaşacağınızı planlayarak adeta bir navigasyon gibi rotayı en kısa yoldan hesaplar ve size bildirerek yön verir.
Online yaşam koçu hizmeti pandemi döneminde oldukça artış göstermiştir. Dilerseniz online olarak da bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Koçluk için alınan eğitimde önemlidir. ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) ile akredite olmuş eğitim sertifikası olan koçların uluslararası standartlarda hizmet sağlayabilir.

Bizi Ziyaret Edin

Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
Adres
2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
Telefon
0(312) 911 17 92
Email
info@pranacomplex.com