yozgat biorezonans

Yozgat Biorezonans
Merkezi

Firmamız Yozgat Biorezonans Merkezi olarak sizlere Biorezonans hizmetleri sunmayı başarıyor. Biorezonans nedir? Biorezonans birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyor. Zayıflama, sinüzit ve daha birçok alanda bu tedavi yönteminden yararlanılıyor. Sağlık merkezimizde bu hizmetlerin hepsi birinci sınıf kalite standartlarına uygun bir şekilde sunuluyor. Bizlerden alacağınız hizmetlerle hızlı bir hizmetten yararlanma olanaklarına sahip olabilirsiniz. Biorezonans cihazı profesyonel donanıma sahip bir makinadır. Dolayısıyla etkili çalışmaktadır.

Biorezonans
Nedir?

Biorezonans merkezi kimyasalların kullanılmadığı bir enerji tıbbı yöntemidir. Biorezonans, yayılan frekansların ters yöne döndürülerek sağlıksız dokuların vücuda geri gönderilmesi ve birbiriyle buluşan frekansların kendi kendini yok etmesi olarak açıklanabilecek elektromanyetik frekanslar aracılığıyla uygulanan bir yöntemdir. Biorezanas, sadece sağlıksız dokuların tersine ve gönderme frekanslarından etkilendiği için vücudun geri kalanına zarar vermeyecek bir yöntemdir. Biorezonans enerji akışını düzenleyen bir sistemdir.

Biorezonans
İştah Kapama Nasıl Yapılır?

Biorezonans zayıflama konusunda oldukça etkili bir yöntemdir. Biorezonans, vücudun elektriksel dengesindeki bozukluklar tespit edilerek hastalıkların teşhis edildiği ve bu dengenin yeniden sağlanmasıyla hastalıkların tedavi edilebileceği iddiasına dayanan bir yaklaşımdır. Yöntem, MORA tedavisi olarak da bilinen Alman doktor Franz MOrell ve mühendis Erich RAsche tarafından 1977'de önerildi. Bu yaklaşımda, hastalıklı dokunun normal dokudan farklı elektromanyetik dalgalar yaydığı iddia edilmekte ve belirli elektronik cihazlar kullanılarak bu farklılıklar tespit edilerek hastalık teşhis edilebilmektedir. Biorezonans sinüzit tedavisinde de ön plana çıkıyor.
Bunların yanında Biorezonans ile alkol bırakma da oldukça etkilidir. Bu bakımdan galvanik cilt testi denir. Ek olarak, bu elektromanyetik frekansların tersine uygulandığında anormal dokuları veya hücreleri iyileştirdiği ve böylece hastalığı iyileştirdiği söylenir. Bu bakımdan tedavi olarak da önerilmektedir. Biorezonans hangi hastanelerde var? Biorezonans tedavisi Yozgat bölgesinde bulunan kliniğimizde mevcuttur.

Biorezonans
Tedavisi Nelere İyi Gelir?

Biorezonans kilo verme konusunda kliniğimiz sizlere kaliteli hizmetler sunuyor. İlk olarak, hastanın tıbbi öyküsünü alın ve kısa bir fizik muayene yapıyoruz. Daha sonra sözde özel bir kan testi yapıyoruz. Alerjenler, mikroorganizmalar ve kanser hücrelerinin frekans kodlarının kan testleri ile araştırıldığı söyleniyor. Ardından elektroniklere bağlı elektrotları gövdeye yerleştirerek seansı başlatın. Seans sonrasında vücuda sağlıklı frekanslarla yüklü olduğu söylenen bir çip takılarak etkilerin devam etmesi sağlanır. Biorezonans şikâyet almamış bir tıbbi yöntemdir.
Bu yöntemin çeşitli alerjiler, astım, atopik dermatit (egzama), romatizma, psikolojik sorunlar ve kanser başta olmak üzere tüm sağlık sorunlarına etkili olduğu söylenmektedir. Özellikle kanserde, kemoterapi ve radyasyon tedavisinin etkinliğini artırabileceği ve yan etkilerini azaltabileceği öne sürülmüştür. Biorezonansın en çok uygulandığı alanlardan biri de sigarayı bırakmaktır. Biorezonans sigara bırakma konusunda oldukça etkilidir.
Yukarıda bahsedilen biorezonans etkilerinin hiçbiri bilimsel kanıtlara dayandırılamaz. Anormal dokuların veya hücrelerin farklı elektromanyetik dalgalar yaydığı teorisi hiçbir zaman kanıtlanmamıştır; ayrıca bu cihazların, var olduklarında bile farklı elektromanyetik dalgaları dokudan ayırt edip ölçtüğü gösterilmiştir. Biorezonans terapileri oldukça fazla çeşitlilik gösterir.

Biorezonans Fiyatları Ne Kadar?

Biorezonans fiyat birçok oluşma bağlı olarak değişkenlik gösterir. Dolayısıyla net bir fiyat bilgisi bulunmuyor. Biorezonansın kanser üzerindeki etkisi, tümör baskılayıcı gen P53'e bağlanmıştır. P53 geni in vivo olarak tümör oluşumunu engelleyen en önemli gendir ve mutasyonu çeşitli kanserlerin oluşumunda ve gelişmesinde temel rol oynar. Biorezonansın kanser hastalarında baskılanan bu geni yeniden aktive ettiği ve kanser hücrelerinin vücutta doğal olarak öldürülmesini sağladığı öne sürülmüştür. Biorezonans tedavisi gören yorumlar incelendiğinde sağlık merkezimiz oldukça olumlu yorumlar almıştır.
Biorezonans tedavisi sonrası yapılması gerekenler hakkında kliniğimizden detaylı bilgiler alabilirsiniz. Terapi sonrası kişinin bol bol su içmesi, frekans silmeye etkili olan içerikli maddelerden yani gıdalardan uzak durulması gerekmektedir. Bu yapılmaması gereken durumlar terapinin olumlu sonuçlanması ve etkinliği açısından önemli rol oynamaktadır. Biorezonans seansları sağlık merkezimiz tarafından uzman kişilerce Çayyolu’nda hizmet vermektedir. Bu bilgiler ışığında sağlık merkezimizin hizmetlerinden faydalanmak için www.pranacomplex.com adresini ziyaret edebilirisiniz.

  Bizi Ziyaret Edin

  Prana Complex Ankara Çayyolu'nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.
  Adres
  2866. Sokak No:67 Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Cd. Çayyolu, 06810 Çankaya/Ankara - TÜRKİYE
  Telefon
  0(312) 911 17 92
  Email
  info@pranacomplex.com